Neziaduce ucinky yadine

Blondula

mne bolo z yadine tak strasne zle,ze pri poslednej tabletke som skoro zamdlela a strasne sa mi krutila hlava.nastastie som musela ist zvracat a asi po 10 minutach mi bolo dobre.mne kazda znacka hak robila neplechu a po tomto poslednom zazitku uz neberiem nic a citim sa fajn....akurat pred prichodom menstruacie mam pravidelnu migrenu :-(

Katkaaaaa

Ahojte. Ja užívam tiež Yadine a okrem toho, že som pribrala 10 kg, som nervózna a mám migrény, mám ďalší problém, o ktorom nikto nepíše. Začal sa mi strácať pigment. Som fľakatá na tvári strašným spôsobom. Vraj je to buď vitiligo ( odumieranie pigmentu) alebo antiko. ale vraj to robí antiko. Takže teraz behám po kožných a som z toho dosť zúfalá.

odpovedam

julinkaaa, kazda HAK ma rovnake vedlajsie ucinky. Ked sa bojis, tak to neber. preco ti to vlastne lekarka predpisala?

julinkaaaaa

ahoj ja by som mala teraz zacat uzivat yadine kvoli silnemu krvacaniu alr bojim sa zacat kvoli vedlajsim ucinkom nevie ci mam zacat alebo co mam robit dakujem za odpoved

Akynas

Ja som Yadine brala dva roky a dnes som sa po rozhovore s lekarkou rozhodla, ze ju vysadim... Od kedy ju beriem, pribrala som skoro 15kg (postupne, pomalicky) aj pri normalnom stravovani a pohybe... Tak isto prisli aj bolesti hlavy a sem tam som citila nevolnosti...Pred Yadine som brala Logest, z ktoreho som sice nemala ziadne vedlajsie ucinky, no po 6 rokoch som ho zmenila, kvoli tomu, ze je to uz dost stara HAK. Uvazujem,ze HAK vysadim uplne...

Sarinkaaa

Dakujem Vam vsetkym za rady, ja tiez uz koncim s yadine sice doktor mi chcel dat qlairu ale antikoncepciu uz nikdy viac. Dost som si uzila neziaducich ucinkov s yadine a logest.

maggynka

ja som tiez brala yadine ako prvu hak pre 5 rokmi (inac to iste ako yasminelle, to len iny vyrobca...), uz po 2 mesiacoch sa mi spustili migreny s aurami (ak niekto vie co to je) a tie mavam dodnes ked mam hormonalny vykyv.
zvysila sa mi telesna teplota na 37,3 a nesla dole 4 roky. mozte vraviet ze to neni z hak ale liecila som sa vsemozne ,vselijake atb a milion vysetreni, dala som si vybrat mandle hoci neboli az tak zle na tom, ale nic. teplota sa mi upravila az teraz po 4 rokoch ked som uplne prestala s hak.
potom som sice po roku z yadine presla na inu ale este z yadine mi zacali vypadavat vlasy.
pribrat som pribrala az dalsich hak pocas nasledujucich 3 rokov.
takze tak.
a este neviem ci viete ale v USA sa s vyrobcami yadine (resp. yasminelle podla obchodnej znacky) sudia pretoze zistuju ze akosi privela zien z tychto liekov malo mozgovu prihodu, krvne zrazeniny, problemy so srdcom a pod....mozte si vygooglit.
takze tolko o hak.
a to ze pri nej nie su cysty...no je to pekne ale je to preto ze vajecniky su proste odstavene, a to nie je prirodzeny stav nech sa nato divam akokolvek. aj mne sa teraz urobila jedna, no meni sa s cyklom, kedze ho este nemam ustaleny...cysta sa da vyriesit aj jemnejsie nez hak.

usiko

...ako vravi alore, presne to iste, akurat u mna bola toto prva hak, pri ltorej som skutocne schudla, pretoze v tej dobe iba Yadine a este jedna, sa mi zda ze Yasminelle, nezadrziavali vodu.Preto som si vybrala Yadine, takze ak niekto nechce pri antike pribrat, tak Yadine a Yasminelle odporucam...lebo fakt po 9 rokoch HAK bola tato jedina, pri ktorej sa mi podarilo schudnut bez nicoho...len som zhodila tu vodu, co som nabrala pri tych prvych hak.... teraz je ich asi viac, ale ako vravim, vsetko ostatne, co spominala alore som mala.....takisto az ked som vysadila, som si uvedomila co to sposobuje....plus som nedobre spala a este nieco......mykozy!!! neskutocne caste mykozy!!

...ak to bude mozne, uz nikdy nechcem ni c take brat, ale ak si to bude moj zdravotny stav vyzadovat, tak to prezijem.....

...ma to aj vyhody, napr. 11 rokov som brala hak a nemala som cysty, a terz jednu mam...nevravim, ze je to od toho, ale hak zabranuje ich vznikaniu....

alore

ahoj ja som brala yadine par rokov a az po vysadeni som si uvedomila co vsetko mi sposoboval...bola som nervzna podrazdena menili sa mi nalady...pribrala som 15kg a to som sa neprejedala...bola som naliata vodou..akne sa mi neupravilo..stratila som chut na sex...bola som precitlivena velmi ma bolievala hlava...
YADINE NIKDY...a celkovo uz nechcem vidiet ziadnu antiku je to strasne svinstvo a viem o com hovorim... spolieham sa na PHARMATEX teraz