HAK- Chloe

Príspevok v téme: HAK- Chloe
chloee

slecny prosim vas ake mate s touto HAK skusenosti??? mam ju doma a celkom aj strach ju zacat pouzivat...nwm mozno zenska intuicia.... cakam na kramy aby som ju zacala uzivat....a 5.5 idem na lipo brucha...tak sa bojiiiiiim aby som nepribrala po antike a lipo bude zbytocneeee... ale zase potrebujem antiku kvoli nutnemu regulovaniu menzesu na leto...prosiiim... kujem :o))

chloee

mam ho dost nepravidelny...a v 22 rokoch by uz mohol byt ustaleny...ale ja klido dva mesiace nic.... cize ho uregulovat... a v lete ak by nahodou bola nejaka dofca a zakon schvalnosti aj kramy tak ich oddialit...

chloee

mam ho dost nepravidelny...a v 22 rokoch by uz mohol byt ustaleny...ale ja klido dva mesiace nic.... cize ho uregulovat... a v lete ak by nahodou bola nejaka dofca a zakon schvalnosti aj kramy tak ich oddialit...

chloee

mam ho dost nepravidelny...a v 22 rokoch by uz mohol byt ustaleny...ale ja klido dva mesiace nic.... cize ho uregulovat... a v lete ak by nahodou bola nejaka dofca a zakon schvalnosti aj kramy tak ich oddialit...

chloee

mam ho dost nepravidelny...a v 22 rokoch by uz mohol byt ustaleny...ale ja klido dva mesiace nic.... cize ho uregulovat... a v lete ak by nahodou bola nejaka dofca a zakon schvalnosti aj kramy tak ich oddialit...

Chloee

jo to je urcite ale ja som tak casovo vytazena ze neviem co skor.... ja mam sice prachy ale nemam cas.... 4volne dni do mesiaca...takze som rada ked si mozem lahnut a cely den preflakat v posteli.... skusala som fitko sport atd ale nestihala som ani to co som musela... lipo je jedine moje terajsie vychodisko

niekto

skusis uvidis
suhlasim s mary-anne ked budes sportovat nebude vadit ze zjes toho viacej
ono sportovanie ta vide aj lacnejsie ako lipo ;-)

skus Squash alebo plavanie

chloee

lipo sa moze robit len nesmiem mam vnutromaternicove.... a ja viem ze len vyvolava chut na jedlo...ale ak budem mat chut stale papat tak budem isto jest viac ako teraz a priberiem... a ja som v zahranici a gynekologicku tu este nemam...cize sa nemozem opytat doktora :(( a s pletou nemam problemy...

mary-anne

ja som ju tiež brala, hlavne kvôli pleti a nepribrala som nič. vlastne, nepribrala som zo žiadnej, ktorú som kedy brala :) ale tak ak by si aj, bolo by to minimálne :)
nemusíš sa báť a keď budeš športovať, všetko bude ok :)

niekto

zo samotnej hak by si pribrat nemala ale moze sa ti zvysit chut na jedlo

kazdy organizmus reaguje na to inak cize je zbytocne sa pytat ci z tejto znacky pribrali ine zeny lebo tvoje telo na to moze zareagovat uplne inak
inak povedane nezalezi na znacke ale na tom ako to tvoje telo prime

povec lekarovi ze ju beries neviem ci sa moze lipo robit ked beries hak

btw to pribratie by bola posledna vec ktorej by som sa bal...