solarium a oci

0lejla

no len som sa trocha zlakla ked zacala fucat klima a ten stiesneny priestor a teplo juj troska sa mi rozbuchalo srdce a som to mala podoprete, nie uplne zatvorene..ano aj na akne to pomaha

mary-anne

mne to zas pomáhalo na akné , keď som ešte mala. úplne mi všetko zmizlo :)
jasné, cez leto , ešte v tých horúčavách je to blbosť, ísť tam....

0lejla

ale sa to tu rozbehlo :D noo ja to urcite neprehanam len mi to odporucila doktorka kvoli tomu ,ze mi vidno krcove zily a je to vraj dobre na imunitu..bola som dva krat a je to uz aj vidno a aj mam lepsi pocit zo seba urcite tam v lete nebudem chodit,,to nie

mary-anne

mate, je na každom, ako sa rozhodne, vieme všetci,aké je to škodlivé.
ale aj slnko je škodlivé.
a bohužial, niektorí nemáme taký pigment, že nás zo slnka krásne opáli a ani čas vylihovať niekoľko hodín na slnku.
takže tak.. a keď sa s tým nebude preháňať, so solárkom, tak sa nič nepokazí. tiež natierať sa a starať sa o kožu. ja chodím do solárka, o kt. sa majitelia pravidelne starajú, je to nastojato..

mate59

Decká, nebláznite, tie solárka nie je žiadne terno, keď sa chcete opáliť, pekne postupne na slniečku a nezabudnúť sa natrieť niečím na opalovanie a hlavne to nepreháňať, veď leto je pred nami.
Zo solária starne koža, trubice sú častokrát prepálené,škoda reči,je to humus.
Vážne.

mary-anne

zakladateľka predsa vie, čo robí, keď chodí do solárka, ich nezaujíma to, či tam chodíte vy , či nie :D

mary-anne

ľudia, na čo už len toto riešite?? zas sa tu spustí nezmyselná diskusia dvoch strán.
sto ľudí, sto názorov predsa!
a nie je to ani k téme :)

datelinka

mate, máš pravdu, ja ani keby mi dokonca za to chceli platiť :-) už len pár rokov a budú na soláriách podobné nápisy ako dnes na cigaretových škatuľkách.