Najde sa baba, ktora by chcela panica?

Kenty

Žiadny problém, pokiaľ je slušný a rúči. Hmm, ale v tejto dobe taká kombinácia je pravdepodobne nereálna aby bol mladík fešák, rúči a nezadaný :D Všetci rúči chlapy sú buť zadaný alebo keď už tak je gay. Smutné to je, keď sa nedarí tak sa nedarí .. :)

Tiež mám jednu otázku, ale to nejdem tu miešať. Dám novú tému ;)

GiovanniX

aj mna zaujima tato tema,existuje dievca,ktore ma za podmienku ze chlapec musi byt panic?inak sa nevyda za neho,alebo nechodi s nim atd...?nesmejte sa,vazne sa pytam

Ja 1.

Re: mirka 23

a snad ako panic nemoze mat dieta ? Ako velky technicky problem to nevidim, staci injekcna striekacka bez ihly a posluzi namiesto penisu, takze inseminovat zenu moze aj bez pouzitia penisu, bez problemov sam a v domacich podmienkach :-) (u hospodarskych zvierat sa to robi bezne)

To vravim o splodeni biologickeho potomka, samozrejme este ostava jednoduchsia moznost ako kupa z afriky, adopicia a pod.

mate59

keby som bol panic, skúsil by som ho vydražiť na nete.
A je spústu báb, ktoré by rady panica,s tým si nerob ťažkú hlavu,nejaká ťa o ten venček pripraví.

kafe

Jasné, že hej. Z netu sa o sexe môžeš dozvedieť oveľa viac ako samotným praktizovaním. Takže to, že si panic ešte NEznamená, že raz NEmôžeš byť úžasný milenec. Pusti to z hlavy..

AdamKrt

Cital som volakedy taku poviedku o jedno milionarovi, panicovi. Jeho priatelka hovorila jeho sluhovi, ze ako to, ze jeho pan bol este panic. A sluha na to, ze on nevie, ale panovi sa toho panictva nedari zbavit sa uz s piatou dievcinou... A nedari a nedari... :-DDDD

sammara

nahodou sa najde :) ale ja uz som zadana smola :D no ale nemala by som s tym ziaden problem keby moj frajer bol na zaciatku panic, u mna ma ovela vacsie plus ako taky co strieda kocky ako ponozky