korculovanie

Michal.PU

Web asi nie je dobrá voľba, korčuľu treba vyskúšať priamo na nohe, aby si sa v nej cítila príjemne... Odporúčam nejaký športový obchod...
Ale teraz budú ako bolo písané vysoké ceny... Ja som na konci minulej sezóny kúpil K2 zlacnené z 210€ za 135€ a teraz z tých istých (iná topánka, rovnaký nôž a nový model) stoja cca 260€... Som spokojný...

Rozhodne odporúčam dobré značky ako RollerBlade, K2, alebo aj Roces. Sú aj iné a lepšie, ale to je iná cenová kategória :)

Potom je treba vybrať aj podľa toho, na čo ich chceš používať... Či už len tak rekreačne, alebo na rýchlosť, street - obratnosť, alebo agresívne - skoky...

Ja som kupoval u jedného známeho a ten sa v tom fakt vyzná... Ešte raz odporúčam nejaký športový obchod, kde sa v tom vyznajú... Pokiaľ Ti nebudú vedieť poradiť, tak choď radšej do iného :)

mirka 23

nojasne ja som kupovala korčule po sezone a ovela lepšie ceny ako su teraz. Teraz ešte maš stare?
Moje stali pred dvoma rokmi do 100 eur a teraz stoja tie iste 150. Za 80 kupiš teraz šitne, ale po sezone su peckove za 100. Minuly rok som videla K2 s ložiskami 9 za 100ečiek.

nojasne

no jasne ze vahas, pomaha to na zadok,nohy, a myslim ze aj celkovo urcite, aj ja si chcem kupit nove.. nevedel by niekto poradit nejake? aj cenovo dostupne do tych 80e ???