Bolesť a zrazu opuch lýtka :-O

Príspevok v téme: Bolesť a zrazu opuch lýtka :-O
momino

Ahojte, pred dvoma týždňami som bol na operácii gynekomastie no odvtedy mám taký problém s nohou (neviem aký to môže mať súvis, ale je to proste odvtedy).
Na druhý deň po operácii mi začala bolesť v lýtku, ale iba taká drobná, že som jej nepripisoval žiadnu dôležitosť, a tak som si to nevšímal. Bola to bolesť ako pri krči.
Keď som prišiel domov po týždni, tak lýtko bolelo zo dňa na deň viac a viac, a teraz je to už neznesiteľná bolesť.
Je to bolesť, ako keby som mal v tom lýtku stále krč, ktorý nemôže ustúpiť.
Zaujimavosťou je, že ma to bolí iba v tedy keď stojím na jednom mieste. Keď sa prechádzam, sedím či ležím, nič ma nebolí, alebo to bolí iba minimálne.
Včera večer som si však spozoroval opuch na tom lýtku, no nie len na lýtku, ale aj okolo kotníka. Proste od kolena dolu mám spuchnutú nohu. Dúfal som, že to odpuchne ale nič.
Bol som u doktorky, ešte pred opuchom, že ma to bolí, no ona mi povedala iba že to sú krče a to je všetko.

Teraz som sa začal báť toho, že to opuchlo :-O čo by mi mohlo pomôcť? ja už neviem....

jajka001_

presne, prave som o tom citala članok...au moje krcove žily :(( tromboza, embolia, bez za lekarkou nech ta riadne vysetri, mozes prist o nohu, aj o zivot