Mama

Príspevok v téme: Mama
NikaS

Ahojte viem ze vela pubertakov ma problem s mamami a je to zvycajne le. Tym vekom ale toto je opodstatnene : mam 15 mala som vela vela problemov mozno ste si vsimli aj v inych prispevkoch ale uz ma ta mama ozaj stve . Vyliecila som sa z psychickych problemov a bolo fajn ale moja mama sa zmenila ... A mam z toho obrovske trapenie. Stale nieco prikazuje chapem ale ona stale hovori neprijemne a krici a ja mam nechut robit kazdu jednu vec aj ked mi prikaze uc sa tak mam k tomu nechut. Len krici a krici a krici!!!! Mam ju rada ale tymto ma sklamala ze je takato . Ocino zakrici ale vie povedat veci kludne . Ked povie pekne - veronika, sprac si izbu ja to spravim ale ked mamina tak musim ma stuple v usiach inak pridem o sluch ! Mam z toho depresie a odkedy je taka tak ma boli hlava a som len smutna :,( a vadi mi ze vzdy mi nieco slubi a zrazu si zmysli ze nie a stane sa to vela krat do tyzdna. Dovolila mi ist k naj´epsej kamaratke na oslavu a ze nech pride k nam spar. Den pred spanim povie ze nech nedojde!! S kamoskou chceme ist do anglicka s lietadlom lebo ich zboznujeme a je to nas najvecsi sen kedze buduci rok nebudeme spolu cjodit do skoly. A najprv ze ano super to je a teraz povedala ze to je debilina !!! Vsetko kazi prekazi kazdu radost vsetko !!!! Nehovori sa mi to lahko ale ked nieje doma je klud !!!
Prosim pomozte som z nej zufala :-(

NikaS

Ona hovori ze ja ju vytocim ale ju vytoci ked lezim cez vikend v posteli rano proste lazda blbost alebo zakrici aj ked chce po mne aby som zevihla smietok zo zeme proate stale !!! Vsetko ki zalazuje pokazila
mi prazdniny.... Nemam uz chut zit :( ja nevladzem ! Ked pride domov hned je zle ona sa nikdy neusmeje

A ked jej poviem neryp do
mna odpovie a tak ze proste ona nekrici si mysli a ze ked hej tak len kvoli mne

joni_

no mozno by som skusila s nou o tom hovorit, spytat sa jej preco stale krici, ale sla by som na to vtedy ked je klud, nie ked je nahnevana, lebo vtedy sa asi o takych veciach rozumne hovorit neda