Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam sa s kym porozpravat

Príspevok v téme: Nemam sa s kym porozpravat
amia

Co mam robit,ked mam taky problem,ze ho neviem vyriesit,nieco ma stve,ze som strasne rozculena,zufala,na dne,nevladzem dalej, chcem sa o nom s niekim porozpravat,komu by som doverovala,ale nemam nikoho s kym by som sa mohla o tom porozpravat,mam taky panicky zachvat,neviem sa upokojit,zle som spala,citim sa uplne na dne.Dam aj email adresu.Trva to asi tyzden,ale teraz uz fakt nevladzem.

nexus

anjelik, praveze o vsetkom...a daju ako bonus este aj rozhresenie :)
o com myslis, ze sa neda?
no neveru neschvalia, a budu sa snazit prinavratit zbludilu ovecku rovno nazad do kosiarika :)
ale o krhavych myslienkach sa im mozes zverit :)

anjelik9

kamaráti sú tiež vlastne takí psychológovia ale naši vlastní ktorí nás poznajú a nemusíme im hovoriť všetko od začiatku stačí len nové info...skus dakto normalneho najst v tvojom okoli kto by sa ti pozdaval a mohla by si s nim zacat na vytvarani priateľstva

gima

denz-dakujem ti :)
amia-rozumiem ti,ja netrpim pp,ale mam podobny problem,ked ma nieco trapi musi to ist zo mna von,lebo by som vybuchla ako bomba/niekedy som taky problem,nemala vedela som spracovat problemi a trapenie sama v sebe-momentalne sa mi to nedari-ale myslim si ze za tym stoji nieco,ale to tu nebudem rozoberat/
a len ta chcem upozornit,bud opatrna aj komu sa zveris cz mail,aby si si este viac neublizila/
prave vcera v radiu hovorili, ze PONOSOVANIE a NADAVKY predlzuju ZIVOT/sice neviem akeho charakteru nadavky :)/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam sa s kym porozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk