Rozlucka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlucka so slobodou
svetluska258

Chcem sa spytat,aky mate vy nazor na rozlucku so slobodou?Podla mna to je len jeden debilny zvyk z Ameriky(ako ja valentin,a pod.)pri ktorom vznikaju mnohe hadky a nezrovnalosti a mnoho krat aj nevera. Myslim si,ze clovek,ktory vstupuje do manzelstva,tam predsa nejde nasilu aby sa musel lucit so slobodou-slobodnym clovekom predsa zostane aj v manzelstve ale v obmedzenej miere.Chodim s priatelom uz 3 roky a chystame v buducej dobe svadbu.Ja osobne nesuhlasim s tymto a nepotrebujem ist zapijat slobodu.On je mojim opakom.Bohuzial ma takych kamaratov,ze ti by len pili a pocitam s tym,ze na rozlucku ho stiahnu do niakeho bordelu.Dufam,ze neverny nebude, ale aj to pomyslenie,ze sa tam bude okolo neho tocit nejaka naha cudzia baba, mi nieje 100 x prijemny. Ja proste s tym nesuhlasim.Myslim si,ze sa da na niecom takomto dohodnut spolocne a spolocne sa ist zabavit niekam aj s kamaratmi ako ,,slobodni" Aky mate nazor na to vy?

kajka01

dolezite je aky mas na to nazor ty a nie cudzi ludia, a svoj nazor si sem napisala tak sa porozpravaj s priatelom ako by si si to ty predstavovala a pokuste sa dohodnut na nejakom kompromise aby ste boli spokojni obaja.