Vizerám tučno

hraskulca

mas idealnu vahu preboha...ja mam 19 rokov...165cm a 55kg...a spoko...i ked trosku zadok a stehna,ale tak aspon maju chlapci za co chytit :) no nie? hlavne si si mohla dat zalezat na tom nadpise..pise sa Vyzeram :) taky poddotas

luckaaaaaaaa

ja mam 168 a 52 kg, skoro tak isto ako ty a nezda sa mi, ze by som bola tucna:D este baby mi hovoria, aby som pribrala

zuzic

tralala mas vybornu vahu ale v com mas pravdu je ze podla vahy sa hodnotit neda...moja spoluziacka je odomna o par cm vyssia a aj na vzhlad je ovela viac pri sebe a ked mi pvoedala ze vazi o pat kg menej ako ja som skoro odpadla. najefektivnejsie je napisat miery aspon ja sa hodnotim uz nie podla vahy ale podla cm

erup

ked tak skus trocha pocvicit, tvoje kamaratky mozno maju viac kg- ale tie kilogrami tvoria svaly, nie tuk, a je zname ze svaly su tazsie ako tuk

Karina

Ludia, ktori trpia nejakou poruchou ci uz anorexiou alebo bulimiou alebo inou "-exiou" suvisiacou s prijmom potravy, sa objektivne zhodnotit nedokazu. Ano, ja som si tiez vravela, ze predsa sa vidim v zrkadle, ale tam, kde ostatni videli kostru som ja videla tuky a faldiky..:) Takze si myslim, ze ziadna objektivita v tychto pripadoch nehrozi...