Zasluzena facka, ktora prekvapila...

Príspevok v téme: Zasluzena facka, ktora prekvapila...
chvilka

Som provokaterka a stale vsetko frajerovi vycitam, ziarlim, stale dookola opakujem vety, ktore ho brutalne rozculuju. On na to reaguje tak, ze do mna stuchne, potiahne ma za vlasy, alebo placne po lici, ale len tak jemne, lebo chce, aby som s tymi provokaterskymi recami prestala. Ale pri poslednej hadke, ma udrel velmi silno, mozno aj sam ostal zaskoceny....tvrdil, ze tak nechcel...
Myslite si,ze ma muz pravo udriet zenu, ja neviem, ako si to mam vysvetlit....ved aj ja som mu uz raz dala facku pri hadke, ale to ho nemohlo ani zaboliet, to bol iba taky obranny mechanizmus
A zrazu som ostala s opuchnutou perou a hlavou plnou myslienok.
Je to normalne???? Zasluzila som si to???
Ani sa nechcel o tom bavit, nechcel to riesit,ved sa ospravedlnil a nemala som ho provokovat
No nemozem prestat mysliet, nemozem sa zmierit s tym prekvapenim, ktore mi sposobil...bolo rychle a bolestnejsie ako inokedy
Bojim sa, ze sa to bude stupnovat....
Niekedy ma taku nenavist v ociach, ale mozem si zato sama, lebo uz ho tak dobre poznam, ze viem, co mam povedat a akym sposobom, aby som ho vyprovokovala.

Zaroven ma zaskocil jeho pristup, ked som chcela rozanalyzovat tento problem, ved to nie je normalne, to sa nemoze predsa iba tak nechat...tato facka bola ina, ako ked sa "natahujeme" pri hadke.
Keby som aspon vedela, co mozem od neho ocakavat, ci to nebude horsie...
Jednu vec, viem urcite, ze ho nemozem provokovat ako doteraz....ale stale dookola mi zaznieva v usiach otazka......"preco ma tak tvrdo udrel"....neide mi o tu bolest, alebo o ten sok, co mi sposobil...ale o nekonecne myslienky v mozgu "PRECO??!"....naozaj som ho dokazala k tomu vyprovokovat ja sama, svojimi recami??? A MAL PRAVO???

chvilka

dakujem vam vsetkym velmi pekne za rady aj za vas cas
kazdy nazor si cenim a dufam, ze mi pomoze posunut sa dalej
ludia robia v zivote chyby, ale kazdy musi zacat od seba
ja zacnem sebou a spravim vsetko preto, aby sa uz nase hadky viac neopakovali...

a dakujem za tip na knihu "miluj svoj zivot" urcite si ju precitam

WSJGJFGFHGF

DEeeeeeeeeeeee,veeeeeelmi pekne si to opisal,mas moju podporu,bola som taka ista ako CHVILKA ale zmenila som sa a bolo NACASE!!!!!

Deee

ty sa asi rada tyras alebo co...
bud lub chlapa takeho aky je alebo od neho rucky prec...chlapa nezmenis, ale tie vycitky, ktorymi sa akoze snazis mu vratit to, ako ti ublizil je len smerovanie ku koncu vztahu, naozaj ma chlapec len jedny nervy a ty skusas dookola co zvladne, no necuduj sa potom ako lDenzI napisal, ked sa rano zobudis v nemocnici...
navyse skor ci neskor ho to omrzi a doslova ho od seba vystves k niekomu, kto ho bude lubit a bude vediet ocenit jeho kladne stranky a nebude mu dookola vyhadzovat na oci jeho chyby, lebo to chlapi skutocne neznaaaaasaju...muz potrebuje ocenit, nie drbat za nevysypane smeti...

chvilka

na facebooku, hlada dievcata, ktore si pamata napr. zo strednej alebo z vysky, alebo jednoducho tie, ktore byvali kedysi v jeho okoli
potom s kamaratom pozeraju fotky a komentuju postavy,"nebudem opisovat ako to komentuju, ale tak kazdy asi vie, ako sa bavia muzi o zenach", resp. vyhladava pekne dievcata, ktore pozna z minulosti a s kamaratom rozoberaju to, ake su pekne, fotogenicke....a potom nasleduju take "frajerske reci"
kedze mam pristup na jeho notebook a mam aj pristupy na jeho socialne siete, tak som nasla taky komentar a nemilo ma to prekvapilo

ale cely problem zacal minuly rok v juni, ked som zistila, ze si rok pisal s byvalou aj sa viackrat stretli....najprv tvrdil, ze to nie je pravda a potom zas bol nastvany, preco mu to vyhadzujem na oci, ked sa vraj iba stretol s byvalou, vraj na tom nevidi nic zle
vtedy velmi zlomil moju doveru....nevadilo mi, ze si spolu pisali, resp. ze sa stretli...ale problem bol v tom, ze to spravil tajne a aj ked som to zistila, zapieral
Co tym sledoval??,
Odvtedy sa moja dovera zlomila a na narazky na ine zeny, resp. na nejake tajnosti som velmi precitlivena...

gfmnzu

urcite ta nemal udriet, zeny sa nikdy nebiju a ci mal pravo :), to ti nikto povedat nemoze predsa :) ide o to ako to zoberies ty, a inak k tomu ze stale do neho rypes, do mna pre zmenu moj brat, on ale asi nechape ze ma tak neskutocne vytaca, mozno by som aj ranou vtedy panel prerazil :), a on stale dokola provokuje akurat ze ja aj ked som vytoceny do nepricetnosti tak to nikdy nieje tak ze niekoho udriet alebo co uplne vzdy sa dokazem ovladat, nieco take budes asi aj ty, rypacka ktora nevie kedy prestat. Sama musis vediet zhodnotit co spravit, myslim ze ti nikto nemoze poradit, kazdi sme iny a ty si ta co ho pozna.

lost

jaj a este som zabudol:

"pisu si s nimi na roznych socialnych sietach,"
-no je to divne, ale technicky nemas ako toto zamedzit, asi je lepsie voit "mensie zlo" a nechat ho len pri tomto...

"vyhladavaju svoje byvale a stretnu sa s nimi bez nasho vedomia"
- to je uz horsie, chapem ze "sloboda patri k vztahu", ale mierne si to protireci zo slovom "vztah".. ak by to aspon povedal a dal dovod preco s nou ide.. chapem ze to moze byt "kamaratske stretnutie" tj "co mas nove? blablabla"... ale zase.. ak to ublizuje dnesnemu partnerovi, tak kde je pochopenie vo vztahu ?
- "teoreticky" alebo ako to nazvat, je to take "balancovanie na hrane/ciare/hraniciach" pri "mozem/nemozem" ... ale tam by to asi malo byt uz o dohode, nebudem robit to co ublizuje ale zaroven nebudem zakazovat to co je prijemne, nieco "medzi" najst :)

tak

nech si spravila cokolvek nema pravo Ta udriet,hlavne nemaj pocit viny, lebo sa Ti to vratia moze aj horsej forme, ...

jajka001_

ty nanho rozpravas a rozpravas a on pocuje bla bla bla si zly si zly si zly. to nema efekt. ked chces nieco vyriesit, daj mu normalne navrh, riesenie.

lost

chvilka

- kazdemu (aj zene, myslim) ze by zacalo prekazat, ak by niekto hadzal na oci chybu v minulosti...

on tie ine zeny stale komentuje?
v akom zmysle, pri tebe, alebo pri jeho kamosoch?