Zasluzena facka, ktora prekvapila...

Príspevok v téme: Zasluzena facka, ktora prekvapila...
chvilka

Som provokaterka a stale vsetko frajerovi vycitam, ziarlim, stale dookola opakujem vety, ktore ho brutalne rozculuju. On na to reaguje tak, ze do mna stuchne, potiahne ma za vlasy, alebo placne po lici, ale len tak jemne, lebo chce, aby som s tymi provokaterskymi recami prestala. Ale pri poslednej hadke, ma udrel velmi silno, mozno aj sam ostal zaskoceny....tvrdil, ze tak nechcel...
Myslite si,ze ma muz pravo udriet zenu, ja neviem, ako si to mam vysvetlit....ved aj ja som mu uz raz dala facku pri hadke, ale to ho nemohlo ani zaboliet, to bol iba taky obranny mechanizmus
A zrazu som ostala s opuchnutou perou a hlavou plnou myslienok.
Je to normalne???? Zasluzila som si to???
Ani sa nechcel o tom bavit, nechcel to riesit,ved sa ospravedlnil a nemala som ho provokovat
No nemozem prestat mysliet, nemozem sa zmierit s tym prekvapenim, ktore mi sposobil...bolo rychle a bolestnejsie ako inokedy
Bojim sa, ze sa to bude stupnovat....
Niekedy ma taku nenavist v ociach, ale mozem si zato sama, lebo uz ho tak dobre poznam, ze viem, co mam povedat a akym sposobom, aby som ho vyprovokovala.

Zaroven ma zaskocil jeho pristup, ked som chcela rozanalyzovat tento problem, ved to nie je normalne, to sa nemoze predsa iba tak nechat...tato facka bola ina, ako ked sa "natahujeme" pri hadke.
Keby som aspon vedela, co mozem od neho ocakavat, ci to nebude horsie...
Jednu vec, viem urcite, ze ho nemozem provokovat ako doteraz....ale stale dookola mi zaznieva v usiach otazka......"preco ma tak tvrdo udrel"....neide mi o tu bolest, alebo o ten sok, co mi sposobil...ale o nekonecne myslienky v mozgu "PRECO??!"....naozaj som ho dokazala k tomu vyprovokovat ja sama, svojimi recami??? A MAL PRAVO???

tak

moj nazor je tam kde je nasilna agresivita, a je celkom jedno, co za tym je, to uz dalej nejde, ... mimo seba od seba, on ju zbil prekrocil hranice, ... dost, ...ona potrebuje silu na zivot, aby dychala.

kafe

tak, tebe príde normálne, že žena rozčúli chlapa do nepríčetna? (lebo vie ČO a AKO ho brutálne naštve?) A potom s drzosťou jej vlastnou OČAKÁVA, že ju neudrie, lebo to už nesmie(je to trestný čin)? Mne provokovanie a rýpanie do partnera s cieľom ublížiť, vytočiť ho do červena NEPRíDE NORMáLNE. Fackovanie tiež nie. Vinný sú obaja! On ublížil fyzicky, ona psychicky. A v tom psychickom ubližovaní je skutočne dobrá...

majkaaaa

pre chvílku

to sa bude len stupňovať, proste si leziete na nervy a asi fakt toho veľa spoločného nemáte, tak načo zbytočne ostávaš vo vzťahu

a v budúcnosti ked bduete mať deti to budete sa pred nimi takto predvádzať a hádať?

Heinz-klátil

Tak ano keď si ho takto provokovala a vytáčala tak neviem či by som s aj ja udržal. Asi by som to riešil rozchodom. Aspom si nabudúce zapamätáš, že ho nemáš vytáčať.