prestavka vo vztahu

Nicoll

Ja osobne povazujem prestavku vo vztahu za koniec.Ked su vo vztahu problemy treba ich riesit a nie zbabelo utiect vraj si dat "pauzu",ktora nic neriesi.

soffa

ak si ktokolvek vo vztahu chce dat pauzu,tak tam nieco nefunguje?zistit ci mu chybas?asi s tebou nechce zostat na vzdy..ved clovek ktory miluje,tak je jasne ze tomu druhemu bude chybat????to zistovat nemusi....

soffa

lulu zmen cislo,odstahuj sa,vyhybaj sa osobnym kontaktom,urob mu scenu na verejnosti,aby nezabudol a vyhybal sa ti na sto honov..

lulu2222222

ako sa zbavit partnera, ked ste mu aj vysvetlili aby vam nevolal ani nepisal, ale stale to robi? ja si uz neviem pomoct.

rada

ked si potrebuje zistit ci mu chybas, tak sa isty cas nestretnite. Nemusite byt spolu kazdy den. No asi mate malo konickov, zaujmov... stale ste spolu. Takze ak mu teraz prekaza ze ste stale spolu, tak potom co bude, ked budete manzelia? Ak chce si vyrazit, mat chvilu cas na seba prosim, ale na to netreba ziadna pauza. Pauza moze byt podla neho aj volnost, ze si bude uzivat, zatial ty budes vyckavat, kym si uvedomi, ze si pre neho ta prava.

jankaaa

no ja neuvazujem, uvazuje priatel a ja som mu na to povedala nieco v podobnom zmysle... no tak som mu hned na to povedala, ze ked to nechce povedat on, tak to poviem ja, ze sa teda rozidme, a on ze sa nechce rozchadzat, ze ma lubi, tak na co chce potom prestavku?? ze si potrebuje uvedomit ci mu chybam...

rada

prestavka vo vztahu, znamena rozchod. Vacsinou sa to vnima ako rozchod, tazko sa vrati co bolo predtym. Tak ak uvazujes o pauze, tak sa radsej rozist, lebo si v neistote. Pauza je take nieco ako bezbolestny tichy rozchod.

rada

prestavka vo vztahu, znamena rozchod. Vacsinou sa to vnima ako rozchod, tazko sa vrati co bolo predtym. Tak ak uvazujes o pauze, tak sa radsej rozist, lebo si v neistote. Pauza je take nieco ako bezbolestny tichy rozchod.

rada

prestavka vo vztahu, znamena rozchod. Vacsinou sa to vnima ako rozchod, tazko sa vrati co bolo predtym. Tak ak uvazujes o pauze, tak sa radsej rozist, lebo si v neistote. Pauza je take nieco ako bezbolestny tichy rozchod.