Skoncila som vsetko... ako sa naučiť žiť sama?

Príspevok v téme: Skoncila som vsetko... ako sa naučiť žiť sama?
beatrice1

Neviem či sa ma tu pamatáte... mala som tieto dve témy www.zdravie.sk a www.zdravie.sk ... Tak som sa odhodlala a po roku a pol trápenia to ukončila... prestala som veriť že to je moja pravá láska... a teraz je ťažké sa učiť byť sama po takmer 10rokoch... viem, poviete mi že som ešte mladá... mám 24... ale niekedy mám pocit,že je možno chyba vo mne... nie som priveľmi náročná?Chcem muža ktorý by bol kludnejšej povahy a romantický,možno trocha staromódny... len viete,zdá sa mi že všetci takí sú alebo ženatí alebo zadaní alebo nedostupní len vo filmoch alebo knižkách... dajte mi prosím vás trocha nádeje Vďaka...

tak

Ty potrebujes zmenit komplet Tvoje myslienky, upratat si, co je pre Teba dobre, urcite nie ...chyba je vo mne, a prestala som verit,... si na zaciatku zitia nie na konci, ... naladit sa na vibracie lubezneho zivota, ...

anjelik9

podla mna ti takeho chlapa netreba si zaslúžiš lepšieho ktorý si ťa bude vážiť a správať sa k tebe ako si zaslúžiš takže si myslím že si o nič neprišla a ten pravý na teba ešte len čaká =) ps ja som chcela chalana ktory bol uplny opak mna =) len skoda ze na zaciatku sa tvaril ze je uplne iny nez v skutočnosti bol ale nelutujem to ze sme sa dokopy nedali bo by to casom aj tak stroskotalo