Nič nezabera!

Príspevok v téme: Nič nezabera!
dora

Ja som poctivo makala celý mesiac na cardio strojoch 5x za týždeň, upravila som stravu a výsledok za mesiac dnes som sa odvážila je len 1 kg dole! Som sklamaná pretože viem iný moji spolucvičiaci schudli tak cca 5 kg. Ako je to možné:( Mám 27 rokov a 160/63. To už fakt nemám nič papať? Pijem aj čaj Lietajúca lastovička dobrý na detoxikáciu organizmu a vraj obmedzuje ukladanie tukov. Prosím o dobru radu.

majulík

Ja osobne sa s tým nestotožnujem, u mňa/pri cvičení/je na nezaplatenie.Možno na tvoj organizmus to tak nefunguje.

dora

karnitin zohráva veľmi dôležitú úlohu v metabolizme tukov je však množstvom štúdii dokázané, že jeho podávaním sa spaľovanie nezlepší. Ak by mal fungovať potrebuje nejaký transformátor tukov (napr. konjugovanú gumu) a aj keď som počul o jeho fungovaní, nevidel som priamo štúdiu.
Prirodzene sa tvorí karnitin v každom tele a u niekoho to môže byť aj v zníženom množstve. Predísť sa tomu dá hlavne preventívne a to vyváženým príjmom životne dôležitých minerálov a stopových prvkov, niektorých aminokyselín a nenasýtenými mastnými kyselinami. Takže prostriedky vynaložené za karnitin môžeš považovať za zlú investíciu.
PS: TOTO SOM NAŠLA NA JEDNOM FORE, KDE SA K TOMU VYJADRIL ODBORNIK.

dora

včera som čítala na nete o L- carnitíne, odkaz od odborníka vraj je na nič, iba vyhodene peniaze a k tomu sa tam vyjadrili viacerí ľudia ktorý majú s ním skúsenosti. Ja ho tiež beriem 3 mesiace, ale fakt nič. Nebaví ma ani vrážať viac peňažkov do osob. trenera pretože cvičením som výsledky nevidela. Ja to posudzujem aj podľa oblečenia je stale tesné. Moje jedlá su zo zelenina a ovocie, zel.šalaty na milion spôsobov, vývar, snažim sa dať k rybe alebo k mäsu zeleninu. Ak mám chuť na sladké dám si fit tyčinku jednu denne. Tak rok do zadu som chodila 5 x do týždňa behávať, to mi uplne stačilo a priznám sa, že pozor na stravu som si nedávala a nič sa nedialo. Lenže odkedy sa za mňou rozbehol psisko, chodím cvičiť do posilky hlavne cardio a to ešte mám stres čo jesť a nepribrať. Najlepšií bol beh a stačil aj 30 m :)

bára 2000

Poradila by som ti prečítať si články o chudnutí na -odkaz odstránený- Sú veľmi dobré napísané, možno pochopíš, kde robíš chybu. Priberať z ničoho sa nedá.

zds

Neviem, ci je to pre teba dobra rada, ale rada to je:
- dobre oddeluj stravu (nie spolu napr. pecivo a bielkoviny...)
- ovocie uplne samostatne
- pozor na posilnovacie cviky, mozno sucasne zhadzujes tuk a naberas svaly (toto funguje aj pri obycajnych drepoch len s vahou vlastneho tela
- ak mas hrubsie kosti, pomer vaha/vyska sa vyrazne az tak zmenit neda
- cvicenie ti urcite prospieva - metablizmus, krv v pohybe...ved to poznas
- tuto radost si nenechaj pokazit vytrvalou snahou o schudnutie viacerych kil

sky

ahojte, je dobry aj L-Carne Quatro ma obsal 33 300 mg/500 ml L-carnitinu + dalsie pomocne 3 prvky a stoji 750 Sk flaska

majulík

Sú rozne druhy na trhu.Cenovo sa to pohybuje od 55O-800sk.Ja osobne používam L-carnitín 50 000.Niektore sú v čistej forme samozrejme s príchuťami,potom sú doplnené s chrómom, CLA

majulík

Ahoj.Sama nechápem ako je to možné.Čo rozumieš pod tou úpravou stravy?Každý prezhrešok sa hneď odzrkadlý.Práve že nejesť nieje v chudnutí výhra,odíde ti z tela iba voda,ale tuk tam zostane.Ja jem 3 porcie jedla/hoci podaktorý tvrdia 5 porcii/ale moje telo je tak navyknuté.A nezabudni výdaj energie musí byť výšší ako príjem.To neznamená že teraz si odcvičím 50min.a prídem domov a naberem si všetko.Nevie presne čo v tvojom prípade znamená úprava stravy?Nerobíš tam niekde chybu?Ešte ti odporúčam L-carnitín 30min.pred cvičením.Je to spalovač tukov,ten mne zaručene pomáha.Cvičenie a spravna stava=istý výsledok.Tak to nevzdávaj!!!