Ja chcem byt JA!

Príspevok v téme: Ja chcem byt JA!
neja

Pomozte mi prosím! Uz niekolko mesiacov ma prenasleduje myslienka,nie neprenasleduje,skor som si ista tym,ze toto nie som JA... Snazim sa rozprávat s ludmi,ale nedarí sa mi,lebo viem,ze toto nie som ja,ze toto je niekto iný,ale urcite nie ja,lebo ja sa tak predsa nesprávam.A preto musim vzdy od kazdeho utiect,lebo len ked som sama tak ma ta myslienka uz tak neotravuje,hoci viem,ze ani vtedy nie som ja. A dostávam z toho depresie,lebo chcem byt tym kym som,ale nikdy sa mi v tom nedari.Neviem sice kto je ta iná osoba,ale ja to urcite nie som.Je to blud,sibe mi alebo co?

aňa

violka, to bolo pekne, ze si sa ospravedlnila, to je charakter, ked si vies uznat chybu a este sa aj za nu ospravedlnit:o) ved ani ja som to nemyslela v zlom, len ja tu psychologiu vystudovanu mam a myslim, ze aj tu na slovensku mame velmi dobrych odbornikov, ktori vedie, co ucia.

drzim palce s tou skolou:)

ccc

Každý sa môže pomýliť,je od teba charakterné, že si priznala svoj omyl.Želám Ti, aby si sa na tú školu dostala, a keď sa tam dostaneš, tak veľmi, ale veľmi dobre počúvaj, čo Ti tam budú hovoriť.Veľa šťastia

violka

Prepacte dievcatá, včera v noci som si to naštudovala a mali ste pravdu. Je mi lúto ked som vas urazila, viem ze som to prehnala. A musim sa priznat ze to studium v USA som si vymyslela, moment. som tu na Slov. a skusam sa dostat na skolu. Pozdravujem vas.

ccc

Zuzka, hádať sa nemám chuť, ale predsa nemôžem nechať tieto hlúposti, čo tu píše Violka len tak..Ešte tomu niekto uverí,čo Violka sa nán tu snaží povedať a bude šíriť tieto blbosti ďalej.

ccc

Už len taká malá poznámka, Violka, urobila si dobre, že študuješ v USA,keby si v SR vypustila takú hlúposť,a ešte sa kôli tomu dokonca hádala a urážala iných ,tak by ťa zo školy vyprášili tak, že by si sa nezastavila ani v Prahe.A kapacity môžu byť nesmierne fundované,o čom nepochybujem,ale ani najfundovanejší profesor obmedzenému tupcovi nepomôže.A nikdy by som sa takto neodvážila povedať,že Neja má schizofréniu,je to len možnosť, ktorá ma napadla a samozrejme diagnostikovať to musí odborník.

ccc

Violka !!! Ty si študovala psychológiu ???.A doštudovala ??? Tak už sa nečudujem ničomu!!! Za to, že si bipolárnu poruchu označila, ako rozdvojenie osobnosti, by si mala vrátiť diplom.Drahá,pre bipolárnu poruchu je synonymom maniodepresívna psychóza,tj.striedanie depresie a mánie v určitom časovom obdodí.Jeden z hlavných príznakov schizofrénie:rozdvojenie osobnosti a kritičnosti-chorí sa sťažujú, že sa povahovo zmenili atď., nechce sa mi tu opisovať všetky sympómy,otvor si nejakú psychiatriu, a potom machruj,pekný večer a než niečo vypustíš, tak MYSLI !!!