vztah na dialku

iwka24

Sjella a Slušny muž...ja som svôj príbeh napísala v druhej téme...
môzte si prečitať...
neviem ako to myslíte Vy s Vašimi vzťahmi..no v mojom som ja tá svina.Nie som na seba vôbec hrdá..je mi z toho velmi smutno..ale neviem hociako by som chcela neviem to zmeniť.

slusny_muz

iwka24: Ja som si tym tiez presiel, asi najhorsie je ked vo vztahu ostane len jeden ktory miluje....u mna to je viac ako rok, a nebolo to lahke, ale zivot ide dalej a cas vsetko vyriesi...a to nieje len fraza...

sjella

Iwka: ja som niecim podobnym presla :( je to hrozne.. je tomu uz pol roka ale stale je to bolave.:( a stale som sama. Drzim ti moc moc palceky

iwka24

Je to všetko také pekné, čo píšete...aké ste zalúbené ako vám partner chýba atd.ja som v rovnakej situácii...no môj vzťah sa blíži ku koncu..rozchod je na spadnutie..už len kto to vysloví.
Trápi ma to, ale neviem s tým robiť nič..neviem či je,ale pre mna zatiaľ vo vzťahu neexistuje horší pocit,ako to ked v tom vzťahu miluje už len jeden...je to veľmi smutné..ale človek s tým nič nenarobí.
Fandím Vám všetkým čo máte vzťahy na dialku,a prajem všetkým veľa síl a trpezlivosti.

sjella

jasne , v pohode. neviem preco by to nemlo vydrzat...teda teoreticky si myslim, ze sa to da.. prax je vzdy ina, individualna...

celuvka

ja mam priatela Bulhara, s ktorym som sa v zoznamila v lete v USA. nikdy by som neverila, ze ja by som bola schopna zacat si taky vztah, kedze som vedela, ze tam idem len na 3,5 mesiaca a vzdy som zastavala nazor, ze takyto vztah nemoze mat buducnost... a vsak, bolo to silnejsie nez ja a tak som sa zalubila a to strasnym sposobom. prezila som s nim krasne leto, bol na mna strasne mily, aj modre z neba by mi zniesol... na konci leta som vsak odchadzala s vedomim, ze uz ho mozno nikdy neuvedomim, aj ked ma ta predstava privadzala do zufalstva :( a vsak, uz sme od seba viac ako 5 mesiacov a sme do seba stale zalubeni, aj ked si velmi chybame a to strasne, ale sme v kazdodennom kontakte, ci uz si volame, smskujeme, chatujeme, mailujeme, takze celkom sa to da... toto leto idem naspat za nim do USA, aj ked stale stojim nohami pevne na zemi, lebo viem, ze sa to moze skoncit zo dna na den, lebo dialka je predsa len dialka... ale treba verit, ze to moze vyjst... mna este caka jeden rok do konca vysky, takze minimalne este rok od seba, ale to uz bude pravdepodobne doma, v Bulharsku, takze vzdialenost Bulharsko-Slovensko je nic oproti USA :) ale to je este daleko... v kazdom pripade drzim vsetkym vztahom na dialku palce

tinusska

ja s partnerom byvam spolu iba cez vikendy.. a strasne nam chyba byt spolu stale... aj ked sa pochytime cez telefon, alebo tak, tak o par hodin, sa snazime udobrit... stalo sa nam, ze ked sme sa pochytili cez fon, tak ako som mu "polozila", tak vzapeti som mu volala, a vysvetlili sme si to. nedokazeme sa dlho hnevat a trapi nas, ked mame nieco nevyriesene...

verii

ja sa vidim s priatelom raz za tyzden, ale poviem ti neviem sa fakt dockat vikendu.ale je to individualne, zavisi to od inych okolnosti aj.ja by som si napr.nikdy neriesila absenciu mojhio priatela flirtom..

ny- ba

viem o tom svoje...napriek velkej laske, sa to skoncilo. skoda...
dodnes to lutujem, velmi, budem na vsetko spominat do konca zivota.