vztah na dialku

Dee

ludia, ved clovek moze podvadzat aj ked nie su daleko od seba. Podla mna to nezalezi od dialky ale od ludi. Ak ta ma partner podviest tak ta podvedie a jednoducho to asi tak ma byt, aby sme zistili, ze nie je ten pravy.

cmuuuuucik15

Ano,aj z mojej skusenosti to funguje. I ked my sme od seba trosku dalej :) on je v spanielsku a ja v cechach studujem...takze to mame takych ¨par kilometrov¨...vidime sa kazdy mesiac na 3,4 dni :( ale zatial to zvladame, i ked obcas je to neznesitelne...

vrzek

ona chodi na strednu a ja chcem ist na vysku 250 km odtialto, teraz sme spolu kazdy den a je dost ziarliva.. da sa povedat ze ja tiez ale ja to zvladnem .. len sa bojim ze ona nie... ma to trvat 5 rokov, hoci by po case mohla prist aj ona ku mne... bojim sa toho ze to po nejakom case vzdame.... ale velmi sa milujeme...

gambelunge

ja som tak fungovala dva roky a hoci to skoncilo, nelutujem. Odluceniami vznikalo vacsie vzrusenie, vacsie emocie pri opatovnych stretnutiach oproti beznemu fungovaniu. Myslim ze je to fajn :)

Patika16

Ajojky!!Tak tento pripad poznam az moooc dobre uz mam takyto vztah 7 mesiacov a moj chalan je z TT a ja 65 km od neho. Ibaze on tam byva a ece k tomu hraje hokej tak sa vidime ako hovoris ty raz za tyzden niekedy aj dva a keby sme sa tak nemilovali ako milujeme tak by to urcite dlho nevydrzalo.Ale zaciatky boli tazke a to velmi. Dufam ze nam i vam to dobre a dlho vydrzi.Je to tazke ale da sa to zvladnut ale najdolezitejsie je mooc neziarlit lebo to by sa urcite nevydrzalo.Drzim palce

nelinka

ahoj! samozrejme ze to ma vyznam :) ja som tento "problem" s priatelom prekonala :) dva roky sme boli od seba vzdialeni. Ja som bola v BA a on v Nemecku a chodil do BA len na vikendy a niekedy len 2 krat do mesiaca. Myslim, ze to bolo nieco ako skuska nasej lasky pretoze sme stale spolu, uz skoro 5 rokov :) priatel mal vtedy 21 a ja 18 no a teraz sme uz o 5 rokov starsi a uz na to len spominame :) a doteraz su nam vzacne chvilky ked sme spolu :)

tinusska

a ked si najde moj partner inu, tak to tak zivot chcel, chcel aby som ho mohla spoznat, milovat... ja to neovplyvnim.. ale viem, ze mi nezahne.. nepodvedie ma, tym som si ista

tinusska

aj partner sa boji, ze spoznam niekoho lepsieho.. nemozem mu to slubit, ale nikoho nehladam.. viem co mam, neviem co viac by mi mohol niekto ponuknut...