stepper

pauli 73

no stepper... ja mám so stepperom tiež také skúsenosti, že mi z neho narástol akurát zadok :p. Nedávaj si na vysokú zaťaž. Ale na chudnutie je lepší orbitrak alebo stacionárny bicykel. Stepper skôr na spevnenie svalstva. Ja som ho už predala :)

Marttina

ahojte

ja som niekedy cvicila kazde rano na steppery 30min, asi tak 3mesiace ale ziadny vysledok som nevidela, teraz som zacala cvicit znovu kazdy druhy den po 40min a sa mi zda ze sa mi len zadok zvacsil :D ako mam upravit cvicenie aby som ubudla z cm na stehnach a zadku?

zujky

ahojte dievcence! Pokazil sa mi orbitrek! SOm z toho nestastna :-(.

MOhli by ste mi poradit, ci je pre mna vhodny stepper?

Mam 158 cm a 53 cm .. a som tzv. ,,hruska". A potrebovala by som schudnut prave s dolnych partii tj.

boky,stehna.. zadok.. .

Nasi mi uz nechcu kupit taky velky stroj.. tka to skusam aspon takto:-).

DAKUJEM VAM VELMI PEKNE ZA POMOC:-)

JUPIII

hej, uz som si to kupila, a skusala som..ja pojdem postupne, prv 15 minut, potom 20, a potom kolko budem vladat
dakujeem :)

JUPIII

a skusala niektora z Vas taky ten kruh, co sa na nom stojite a tocite sa z lava do prava ? ze to je dobre na brusko a zadok a stehna..ci si to mam kupit, abo len vyhodim peniaze, lebo ja chcem len trosku spevnit, aby som nepretekala z nohavic :P

fliacik2

nikto nevie poradiť...este chcem dodat ze som vegetarianka..je možné ze kvôli tomu neviem spevniť svoju postavu?