Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka Chorvátsko

mary-anne

a ešte premýšlam, či si vziať celú hotovosť odtialto, či vybrať tam z bankomatu? ale asi skôr vziať, kvôli poplatkom, čo?

mary-anne

aha, no tak to je fajn. nikdy som totiž také švedske stoly nezažila :))
no a tie kuny , viem, že sa dajú aj priamo tam zameniť, ja len,či nebude potrebné na začiatok niečo, pre istotu ..

mate59

mary -anne -pri švéd. stoloch si môžeš zobrať koľko chceš a čo chceš,možeš íst aj 10 krát.My vždy chodíme na raňajky neskôr,takže z raňajok po deviatej a cez deň do večere skôr ovocie,zeleninu,záleží akí ste jedáci.V tele ani moc nechutí jesť,snáď viac tekutín.
Dnes som bol v sporiteľni a tam mali upozornenie že kuny nemenia.Nepochopil som to či ako naspať alebo či nepredávajú.

mary-anne

no ak bude vôbec nejaké teplo :DD
no ja toho jem dosť, ale mám tam už zajednanú bezlepkovú stravu.. som zvedavá, ako to bude riešené. a tie švedske stoly, to ste si mohli zobrať kolko ste chceli toho?? :)
no veď , ked budeme celý den na pláži, tak velmi ani nebude čas na jedlo :))

jancecka

nám to stačilo, boli sme dvaja bez detí, a keĎ máte kuchynku tak si určite vezmite polievočky :D alebo paštéky, konzervy ale nemyslím že toho potrebujete veľa :D nejako som neprerátavala tie potraviny, boli sme tam však pred 4 rokmi. Ráno sme mali švédske stoly, čiže sa dalo otočiť aj viac krát a večere sme mali plnohodnotné jedlo podľa ponuky, ako obed. Boli sme spokojní. Neviem akí ste jedáci ale v takom teple asi nechutí veľa jesť, skôr len nejaké ovocie :D

mary-anne

a tie ranajky a večere vám stačili? bolo toho dosť? :)) .. no my si berieme asi aj nejaké polievky instatné .. my tam máme kuchynku .. a potraviny sú tam drahé?
a kuny si môžem zameniť aj tu? aspon zopár?

jancecka

my sme tak boli, no nevzali sme si nič, lebo sme nemali kuchynku na izbe ale chladnička tam bola, no nám úplne stačili raňajky a večere, ale stalo sa že sme mali hlad, tak sme skočili do potravín a kúpili ten ich "super" chlieb :D a nejakú zeleninku len

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka Chorvátsko - Fórum - ZDRAVIE.sk