Nejesť po 17.hod?

zuzic

mno takze co je to zdrave neviem a preto ti to nechcem odporucat ale ja jedavam naposledy ked tak o piatej a zhodila som tak davnejsie 5 kg. ostatne uz nesli tak dole to uz chcelo makacku:) ale mne sa vyplatilo

lost

Neviem ako by som taketo veci vydzral, ked idem spat o 01-02 rano... ved to je 8-9 hodin bez jedla!, to je uz tiez proti akejkolvek jedalnicskej logike :P

Lepsie znie to "3 hodiny pred spankom naposledy" ... dava aj zmysel :)

doubledog

ak chces chudnut, vyhod si z hlavy akekolvek "nejedenie" v akomkolvek obdobi dna ci roka.

nejedenie je urcene na uplne ine ucely uplne idealne je ako priprava na priberanie, takisto sa velmi hodi na duchovne ciele.

rew

heh.. a somozrejme zalezi na tom co papas... ci to posledne jedlo je len nejaka zelenina alebo vyprazany rezen so zemiakovym salatom ;) to by som vazne skusala najneskor o piatej :)

krpcek

podľa mňa je to blbosť. Človek by nemal jesť tak 3 - 4 hodiny pred spaním. Takže ak ideš spať okolo 11, kľudne sa o siedmej najedz. Načo sa týrať tým, že o 5 budeš naposledy jesť a o polnoci pôjdeš spať totálne vyhladovaná. Ja si posledné jedlo prispôsobujem podľa toho kedy pôjdem spať. Takže občas jem aj o ôsmej večer a napriek tomu chudnem. A okrem toho, ja väčšinou obedujem tak okolo 1, občas aj druhej. To mám už o 3 hodiny večerať? či zjesť len jablko a považovať to aj za výživný olovrant a večeru? To podľa mňa nie je pravidelné, zdravé a plnohodnotné stravovanie - najmä ak chce človek schudnúť

rew

Aj podla mna take 2-3 hodiny pred spanim su ok. Neviaz to na konkretnu hodinu pocas dna, ak nechodis spat vzdy po vecernicku.. teda chcem tym povedat ak nechodis kazdy den spat o rovnakom case.. nejest od siestej ak mas v plane napr. do noci sediet nad knihami je dost blbe.. jednak nebudes vladat a o polnoci ta prepadne taka zravka ze zlikvidujes pol chladnicky.

Stanula

Vraj 3 hod. pred spaním by si už nemala nič jesť..a tak to bude dobré, pre tvoje telo.
Ja som mala raz také obdobie, keď som posledné jedlo mala o 17.00 a áno, pomaly som niečo aj zhodila.