Chlap na sluzobnej, na kongrese...:(

Príspevok v téme: Chlap na sluzobnej, na kongrese...:(
Včielka

cauko, prosim vas o nazor, neviem, ci mi uz sibe, no moj frajer ide na sluzobku (na kongres), kedze robi v medicine a este v takom odbore, kde je 99 percent bab, viem, ze tam bude vasina zien a malinko chlapov, ak vobec okrem neho dajaky bude. ide na dva, tri dni na kongres o nejakych novinkach v medicine, alebo take daco a ja mam taky divny pocit, furt na to myslim, co tam bude po veceroch robit, ked tam bude tolko bab a on bude odomna velmi daleko (ja viem, ze sa hovori, ze ak chce clovek podviest, podvedie aj za rohom), no aj tak mam z toho blby pocit, este nikdy takto nesiel...ako to vy beriete, ked vam frajeri,manzelia idu na sluzobku, na kongresy? ja neviem ako to tam prebieha, mozno mi sibe, lebo v americkom filme vzdy vznikaju nevery prave pri takejto prilezitosti..a coskoro mam statnice, tak som v strese a stale na to myslim, nechcem ho kontrolovat a vyvolavat mu..:( co si o tom myslite? dakujem

Včielka

sorry, ale to je podla mna pekna blbost, preco by mal byt niekto nachylny na neveru, ked ju odsudzuje? potom ked baba navonok odsudzuje potraty, tak si ich dava pravidelne robit?? alebo ked niekto odsuzduje romov, na tajnasa sa s nimi kamarati a chodi s nimi do krcmy?
velmi divne, toto si fakt nemyslim.

Včielka

ved aj ja som sa sem preto obratila, som rada, ze su tu aj normalni ludia s normalnym pristupom a radou, no tie prve prispevky a la- "zatrtka si a nezistis to" a nieco v zmysle, ze chlapi nevedia odolat a co si myslim, ze robi po veceroch v robote mi teda velmi nepomohli..:(

nathália7

aj ja som velmi žiarliva,ale nenormalne....ale tato stranka mi pomohla.Tu títo ludia mi daliu velmi dobré a cenne rady,a snažím sa ich držať.

Včielka

Dakujem Nathalia, si mila. verim, ze mas pravdu, je to len v mojej hlave a musim sa ovladat. no ako len zavidim tym, co neziarlia.:(

nathália7

spomedzi tých vela pekných žien si vybral,práve teba-a určite oceňuje to aká si-si pre neho výnimočná,spomedzi všetkých.Tak sa dievča drž,a bud v pohode,zvládneš to,len mu nenaznačuj ako ta trápi,že kde je tak dlho a s kým.-ak ho nechceš stratiť.Bude to dobé neboj:)

Včielka

dakujem velmi pekne, najma poslednym diskuutujucim, tie vcerajsie reci o "zattkaniach" nebol nic moc...
mate pravdu, ked clovek chce podviest, je jedno, ci na kongrese s tisicimi babami, alebo so susedou odvedla.. on praveze strasne neveru odsudzuje, je to taka "stara skola" a dobra, klasicka vychova, len co uz so mnou, ked som ziarliva a viem, co niektore baby stvaraju (a on je velmi pekny chlap, v kuse ho nejaka obtazuje). je to aj tym stresom zo statnic, nie som psychicky v pohode potom, ale budem sa snazit. este raz diky :)

Natty23

Vcielka,ty asi nemas k svojmu priatelovi velku doveru.Priatel neni babka v tvojich rukach a jeho zivot neni len o tebe s tym musis ratat.To,ze bude medzi mnoho zenami nic neznamena..ak nebude chciet tak tam moze byt milion zien a nic sa nestane.Ak vsak nema problem podviest, tak nepotrebuje ist ani na kongres a podvedie ta aj tak.Je to tak a s tym neurobis nic.Tym,ze sa uzieras robis zle nielen sebe ale aj vasmu vztahu ,lebo kde neni dovera neni nic.Priatel bude pri svojej praci urcite casto na podobnych cestach a ty budes zakazdym takto trpnut?Jedine co tym dosiahnes bude,ze urobis zo seba ziarlivu furiu.

rew

Včielka> pozeraj menej americkych filmov a radsej sa pripravuj na statnice :) Nestresuj a skus mu predsa trosku verit. Tym, ze ho budes kontrolovat a vyvolavat mu v nevhodnych chvilach, ho mozes tak akurat vytocit a nastvany clovek skor podvedie. Bude lepsie ak bude vediet ze ho doma caka zena ktoru lubi lebo nie harpia ktora vyuzije kazdu prilezitost ked mu moze nieco vycitat (neber to osobne :)) A este tym budes robit zle aj sebe, lebo sa ti moze stat ze v telefone okrem neho budes pocut nejaku babu ktora s nim mozno vobec nic nema a zacnes si aj tak domyslat.. co je na tom ze travi vecer s inymi ludmi.. to ze 99% z nich su zeny nic neznamena.. ak by ta chcel podviest, stacila by mu jedna a nemusel by ist koli tomu ani na kongres. Ak bude chciet, zavola ti sam, aspon budes vediet ze mu chybas a zalezi mu na tebe. Ak pracuje v medicine, takychto 'prilezitosti' bude zrejme viac, takze si asi budes musiet zvyknut.