Chlap na sluzobnej, na kongrese...:(

Príspevok v téme: Chlap na sluzobnej, na kongrese...:(
Včielka

cauko, prosim vas o nazor, neviem, ci mi uz sibe, no moj frajer ide na sluzobku (na kongres), kedze robi v medicine a este v takom odbore, kde je 99 percent bab, viem, ze tam bude vasina zien a malinko chlapov, ak vobec okrem neho dajaky bude. ide na dva, tri dni na kongres o nejakych novinkach v medicine, alebo take daco a ja mam taky divny pocit, furt na to myslim, co tam bude po veceroch robit, ked tam bude tolko bab a on bude odomna velmi daleko (ja viem, ze sa hovori, ze ak chce clovek podviest, podvedie aj za rohom), no aj tak mam z toho blby pocit, este nikdy takto nesiel...ako to vy beriete, ked vam frajeri,manzelia idu na sluzobku, na kongresy? ja neviem ako to tam prebieha, mozno mi sibe, lebo v americkom filme vzdy vznikaju nevery prave pri takejto prilezitosti..a coskoro mam statnice, tak som v strese a stale na to myslim, nechcem ho kontrolovat a vyvolavat mu..:( co si o tom myslite? dakujem

rada

Včielka podla mna hladas problem tam kde este nie je. Takych skoleni, sluzobnych ciest bude este vela... a s tym sa treba naucit zit. Ak mu neveris, problem je aj v tebe, lebo si neveris sama sebe. Nemozes ho izolovat a drzat ho medzi styrmi stenami. A naviac ked pracuje v medicine, tak sa stretava s vela ludmi nielen na kongrese, ale aj dennodenne v praci. Takze ti to moze byt zajedno, ci tam alebo tu. Ved vies, akeho chlapa mas po boku, tak mala by si vediet co ta profesia obnasa a ci to budes vediet znasat. Je to len na tebe.

uhlie

Kazdy clovek ma pravo travit cas s kym chce. Ak si tam najde nejaku zaujimavu kocku, preco by s nou netravil vecery?

Kuracina

Ked máš pocit že ti zahýba, tak ti určite zahýba. Skús mu hocikedy zavolať či ti zdvihne. A také výhovorky že počúva prednášajúceho neber. Prípadne že večer konzultuje. A to je jedno, veď ty ho nevlastníš. A vôbec, čo sa do vás starám.

isabella

kedze to je len teraz, tak si kusni do jazyka, ak ta ma naozaj rad, je vsetko v pohode, moj chodi pracovat do zahranicia a kedze to nie je zalezitost jedneho kongresu ako u teba, tak my po veceroch skypujeme...
nebud taka ziarlivka, ak ta bude chciet podviest, nic s tym nenarobis a loz ma kratke nohy, rychlo by si na to prisla

nathália7

ako dlho ste spolu,,,???nemala by si až tak žiarliť,nič tým nezmeníš.bud k nemu milá,aby vedel,čo má doma.