chcem zabiť ctitelku môjho ex

Príspevok v téme: chcem zabiť ctitelku môjho ex
martina022

je to len cca mesiac, čo sme sa rozišli po 4 a pol rokoch. V dobrom, bolo to obojstranné, ale myslím, že ani jeden z nás si tým rozchodom nebol 100% istý. Ale má jednu vrúcnu ctitelku, ktorá ho očividne žerie a zvádzala ho už vtedy, keď sme spolu chodili. A ona dobre vedela, že on má vzťah. Nevýdame sa a viem to len vďaka sociálnej sieti, kde mu bezostyšne píše veci, za ktoré by som ju najradšej zahlušila, zbila, spravila jej niečo veľmi veľmi zlé a zákerné.. a to som úplne nekonfliktná flexáčka.. Prosím pomôžte mi pochopiť myšlienkové pochody v jej dutej arogantnej gebuli a zmierniť moju žiarlivosť. Už by som nemala žiarliť, veď sme sa rozišli!

rew

millli11> len pohlad z druhej strany.. aj moj byvaly bral mojho terajsieho ako konkurenta.. aj v case kedy medzi nami este nic nebolo.. strasne ziarlil na vsetkych a vsetko.. a som si ista ze teraz je presvedceny, ze som ho opustila koli mojmu terajsiemu, aj ked to tak nie je... ano bol mi velmi sympaticky, ale brala som ho ako kamosa.. svojimi vystupmi mi pridaval len viac dovodov preco nelubit.. preto mam taky odpor k ziarlivosti..

millli11

To mi pripada ako velmi lenivy chlap. On len bude cakat, nech sa ona snazi? Zo zaciatku ju to mozno bude bavit, ale ver mi, ak mi zacali spolu chodit, po nejakom case jej to zacne prekazat, ze sa snazi len ona. A pravdepodobne sa rozidu, ak ona nie je masochistka.

martina022

neviem, či to tak bolo od začiatku, ale myslím, že teraz ju berie ako možnú budúcu priatelku, lichotí mu, že sa o neho zaujima a ona si ho pomaličky namotáva. Navyše ona sa mu páči, sám mi povedal, že je pekná, asi on ju nejak extra nevyhladáva, ale nechá ju získať si ho...

millli11

Ja si myslim, ze jej vadi hlavne to, ze ta konkurentka chcela ziskat jej byvaleho, este ked boli spolu, co chapem, kedze som prezila to iste a tiez sa kvoli tomu trapila, bol to neustaly boj, myslienky, ci po praci nepojde s nou na akoze pracovny obed, potom do postele. Najhorsie bolo, ze ked som mu povedala, ze sa mi nepaci, ako po nom ide, povedal mi, ze velmi ziarlim a on ju beire ako kamosku, ako ten tvoj byvaly berie tvoju konkurentku?

martina022

rew: ale nie na teba, to len tie prvé 3 príspevky, moc mi nepomohli:) A rozišli sme sa kvôli mnohým veciam a ona bola asi len taká posledná kvapka... Mali sme krízu, ktorá by možno prehrmela, nebyť nej. A možno nie a rozišli by sme sa, len trochu neskôr. A čo mu písala? To by som nechcela velmi konkretizovať, ale tak lichôtky, dvojzmysly, flirty, jasné signály, že o neho stojí a myslí na neho.

rew

martina022> tak sa nehnevaj ak sa ta konkretne niektory moj prispevok dotkol, nechcela som.. len teraz celkom nechapem... rozisli ste sa koli nej? alebo preco si na nu taka nastvana..? co mu pisala kym ste este boli spolu.. nie ze by ma do toho nieco bolo.. len som zvedava..
igo19> to bolo k tej vrazde? :D 100 bodov.. ale uz sa prezradila...

martina022

igor19: Keď nad tým uvažujem, tak je jasné, že zabiť ju nechcem.. Ale mohla by som jej nejak ublížiť, pomsťiť sa jej. Nech vie s kým má dočinenia. Nech si nabudúce dobre rozmyslí, či sa niekomu bude montovať do vzťahu. Ale vzľadom k tomu, že sme už pár dní rozídení, asi by som to robiť nemala...

millli11

Ja ta presne chapem, to iste som citila a prezivala aj ja, vlastne doteraz sa to este niekedy deje, tiez tu bola ista zenska, co sa mu vtierala do priazne, kym sme este boli spolu, pisala mu po nociach, hoci sme boli spolu, na socialnych sietach, bola to vlastne jeho byvala kolegyna, cize jeho cislo bolo pre nu lahke ziskat. Toto robi doteraz, co viem, ale pokusam sa uz viac nezaujimat o byvaleho, lebo viem, ze ma to len zerie, pokial mi on napise, napriklad na narodeniny, meniny, odpisem, aj ja jemu zablahozelam, ale uz nechcem nic vediet, ako zije, co robi.

martina022

igor19: Keď nad tým uvažujem, tak je jasné, že zabiť ju nechcem.. Ale mohla by som jej nejak ublížiť, pomsťiť sa jej. Nech vie s kým má dočinenia. Nech si nabudúce dobre rozmyslí, či sa niekomu bude montovať do vzťahu. Ale vzľadom k tomu, že sme už pár dní rozídení, asi by som to robiť nemala...

dobra vila

Pardon, tam na zaver malo byt, ze musi zautocit co najskor (myslim ta nova, nie ty...). Predcim bude on znova obsadeny a jej vyfuknuty uz druhy raz.