dlhodoba zapcha

BJ

Colonix su vyhodene peniaze.

Zozen si tuto vec:
www.zdravi-az.cz

a pi denne aj liter.
Pouzivaj jednodnovy kefir, starsi je skor na zastavenie hnacky, jednodnovy je zase proti zapche.

Pi vela vody, psyllium vysad, to iba zacpava, totalne neprirodzena vec. Lanove semienka su dobre.
Vyluc vsetko pecivo, a ak sa da, aj maso a syry. Sladkosti snad ani nemusim spominat.

nikki7

Tiež som si objednala kúru COLONIX.Príde mi niekedy v polovici júla z USA,pretože tu na stránke drnatura.sk sú nehorázne ceny.Tam za dva balenia za platím to,čo tu za jedno.Uvidím či to pomôže,ale spolieham sa na to.Už dlhodobo trpím zápchou a nafúknutým bruchom.Bola som na vyšetrení,kolonografii a následnom CT,kde mi bolo zistené dlhé hrubé črevo.Momentálne skúšam aj probiotiká ADULTS DOPHILUS,beriem ich druhý deň,tak budem pevne dúfať,že mi to pomôže.Popritom užívam tbl a laktulózový sirup.

gloss

lanové semienka a piť vela vody áno a skus ešte si večer zaliať ovsene vločky najlepšie vodou+jedno jablčko a máš to hned aj ako ranajky, tie tiež velmi učinne napomáhaju k vyprazdnovaniu...odskusane a overene :)

silvus28

Mne pomohli ľanové semienka, dobre požuj dve-tri lyžice a zapi pohárom vody...vraj pomáha aj káva nalačno, ale pozor, nie dlhodobo, aby si si nespôsobila žalúdočné vredy...

Gerbil

Takže, na túto chorobu sa odporúča piť vodu. Veľa vody! A každý deň. Dlhodobo. To je prevencia pred, počas a po odoznení problémov, pričom počas nich sú vhodné klystýry, najlepšie prírodného pôvodu. Tu už poradí kompetentný lekár.

Vodu treba piť aj keď nám nič nie je a nie sme smädní.

petra455

Aj ja trpim zapchou mne pomohol colonix ktory som si kupila na stranke drnatura balik obsahuje colonix ktory vyzera aako krupica ktoru vypijes zamiesanu vo vode ten ti nabobtna v crevach a zmiesa sa so stravou lahsie sa vyprazdnujes a este ti aj precisti creva od ulozenych necistuot ktore tam mas ulozene v zahyboch criev. Zo mna vysli este aj paraziti co by som si nikdy nebola myslela ze ich mam. Na sto percent ti to pomoze som o tom presvedcena.

aja05

neviem cim to je ale dost dlho som trpela zapchou, mozno to bolo tym, ze som sa dlhodobo stravovala jednostranne a malo, naco som trpela nedostatkom zeleza, odvtedy sa snazim viacej jest a menit stravu + som dostala zelezo v tabletkach a odvtedy chodim kazdy den pravidelne.

pajky5

A este som zabudla...zelezo sposobuje zapchu. Daj si pozor na vznik hemeroidov. Mne od 12 tt mi zistili, ze mam hemeroidy vonkajsie aj vnutorne. A cim bolo babatko vacsie, tym viac som ich citila. Pri porode a po nom to uz bolo peklo na zemi.