potrebujem kvalitne aloe vera na pitie proti akne

semiramis

vies ja viem ze aj cena je dolezita preto si najprv zistujem ale ci to vobec pomaha a aka je to firma,lebo ak mi to ma pomoct tak cena nie je zas az taka prekazka.ja som mala aloe vera z lekarne od Barny.tak sa tusim volala ta firma,ale bolo riedke a pocula som,ze teda to nie je moc dobra kvalita.tak ma napadlo ze si pozistujem od inych firiem daco.pocula som ze LR a Forever je celkom fajn.ale ako sa to cenovo pohybuje to teda netusim.a aky je medzi tymito dvoma firmami rozdiel nevie niekto prosim?a za kolko mate skusenost ze to vasim klientom pomoze na akne?

LR expartner

-odkaz odstránený-
objednat si mozes priamo tu, bez toho, ze by na tebe zarobil nejaky dobrak, iba ak samotna firma LR, ak jej to doprajes. Je to drahe, ale ak chces... ja som mala pre nich robit, ale hnusoby, chceli 240 eur za startovaci balicek, tak sa im na to mozem vykaslat. Chcela som len dobre produkty pre svoju rodinu a oni ma hned lanarili na biznis, co by mohlo byt zaujimave, no za taku cenu nie.

joni_

ved jasne, ja som tiez najskor oslovila Forever aj LR a popytala sa na ceny a podmienky nakupu a potom som si vybrala, pre mna bolo lepsie Forever, ale to je na kazdom ako si vyberie

Well

semiranis- mna by na tvojom mieste skor zaujimalo zlozenie a cena.
Apropo....vyrobna cena duzin aloe vera je cca 30 centov za kilo.

joni_

ja osobne pijem aloe od Forever, mozem ti dat kontakt na nich, ja osobne to nepijem kvoli akne, ale viem ze aj na to je aloe velmi dobre a mozem ti dat kontakt na poradcu co ti s tym pomoze, ale cez mail

pietrop2

Pri akné sa osvedčili produkty aloe,lebo majú vysoké dezinkfečné,protizápalové ,účinky a hydratačné účinky.Skutočne sú velmi dobré.

pietrop2

Nie som sup snažím sa dat človeku radu ,pomoc, je ale na nom ako si vyberie nikomu sa nešnažím niečo vnucovat alebo niečo podobne. Verím prírode a aj aloe preto ,lebo to mne samému pomáha.