sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
redgirlie

mam 20 a mala som dva kratsie vztahy...pri ziadnom som si nebola ista ci so sexom zacat...tak som zacala chodit do kostola a cim dalej tym viac mam taky pocit ze najlepsie je s nim zacat az po svadbe,lenze tu je ten problem....kde najdem cloveka ktory to bude vidiet rovnako?existuju este vobec taki?

sweater

kazdi sme niecim zvlastny, tuto konkretne pan robi deti kade chodi :D, asi nejaka uchylka alebo co :) nastastie to nerobia vsetci, inak ´haluz´ mat 10 deti a kzde ma inu matku :D

sweater

ako som uz nizsie pisal, ja vobec niesom za jednorazovky resp. nieco v tom zmysle, podla mna len do normalneho vztahu sex patri. a myslim ze to by uz musel byt iny brutal aby bol kazdi na ulici moj bratanec/ sesternica :D:D

lost

sweater

mam dalsi dovod :)

vezmi si ze existuje zopar bohatych muzov u nas na slovensku, ktori jedine co robia je opldonuju zeny vo velkom.
ok, aspon podporuju dochodkovy system

ale casom nikto nebude vediet kto s kym a kde a co a tym padom sa moze lahko stat ze nahodny partneri ani nebudu vediet ze maju spolocneho otca. tym padom sa rapidne zvysuju geneticke ochorenia u deti.

sweater

ako sa hovori lostik, laska hori prenasa ( v tvojom pripad ek ceresniam :-), jedine sa prestahovat tam, kde mozes mat ceresne po cely rok :-)

lost

ale mas pravdu ze vela ludi vytaca hento "no jasne dam si aj to" :D
to som robieval casto v minulosti, lebo mne t obolo fakt jedno.

pytaju sa ma, co maju uvarit.

ja ze "To je jedno."

pytaju sa ma, ale co mam uvarit?

ja ze "ake su moznosti?"

odpoed dostanem napr jedlo1, jedlo2, jedlo3

ja "tak moze byt to, napr jedlo1"

(niekedy ani nenecham ich dohovorit a medzi jedlo1 a jedlo2 skocim s tmyto do reci)

ale tak, zacalo mi to uz liest na nervy, ze sa mi snazia tak brutalne vyhoviet - lebo ja som sa snazil vyhoviem IM, tym ze som ich nechcel zatazovat.

tak teraz skusam strategiu:
"co ti mame uvarit?"

"to je jedno"

"ale vyber si"

tak odpoviem:

"ok, chcem nejake lahke predjedlo, napr maso, zeleninu, z polievky slepaci vyvar, cestoviny by mohli byt co najtensie, idealne domace, na druhy chod by mohol byt napr karfiol so zemiakmi, a ako bonus by mohlo byt nejake maso, ale moze byt aj ryba, s ryzou, idealne aj nejaky salat a ako dezer moze byt kolac, idealne taky, ktory ti zaberie 5 hodin upiect"

som zvedavy ako dlho ich bude bavit pytat sa "co by si chcel uvarit?" :D

lebo neviem no, ja sa povazujem za narocneho cloveka, ale nechcem aby mi niekto v tejto narocnosti vyhovel, tak v podstate preto hovorim "to je jedno"

co by som chcel teraz?

ceresne.

kto mi ich dokaze dat?

nikto, kto nema lietadlo a povolenie zbierat v kalifornii alebo cile, ci kde to teraz rastu :)