verite....???

Príspevok v téme: verite....???
baaboo

nevedela som kam tuto temu zaradit,ale velmi ma to zaujima, tak by som bola rada keby ste sa vyjadrili...verite v to, ze ak si nieco velmi prajete, velmi po tom tuzite a verite, ze sa to stane, tak sa vam to aj splni? ja mam totizto v hlave niake predstavy o svojej buducnosti a som den co den viacej presvedcena o tom, ze sa mi tie moje predstavy aj splnia presne tak ako si ich prajem...len sa obavam toho, ze ak sa mi to nesplni, tak budem potom velmi sklamana...stalo sa vam niekedy, ze sa vam splnilo to po com ste skutocne tuzili?

vsetkosada

text zo skladby musis mat nadej-RYTMUS

A myslim si ze on je krasny priklad toho, ako mozeme v zivote nieco dosiahnut svojou MYSLOU!!!!

Každý ma ciel každý ma sen
On nepríde za tebou ty musíš isť preň
Choď na to Máš na to dám ruku na to
Je to iba v hlave tieto veci dávno viem
Pozri sa okolo seba a začni vnímať
Je to jednoduché iba začni snívať
Na správnom mieste pravý čas
Nič neni nemožné je to tak
Ako povedal Mohamed Ali
Nemožné neni tvoje sny sa nikdy nenaplnia
Keď prestaneš veriť
Nadej mam na tom zakladám
Nechcem nikoho pomoc
Všetko chcem dosiahnuť sám
Za seba môžem povedať že ja sa nevzdávam
Stále mám veľa snov aj keď rany dostávam
Nezahadzuj šancu nezabúdaj musíš veriť
Keď to všetko dosiahneš ten pocit
Nebudeš chcieť zmeniť

jasny dokaz toho ze sila myslienok "existuje" a je 100%-tna...mali by ste si precitat viac knih a tejto teme e az potom tu pisat hluposti
Kazda jedna myslienka sa vysiela do univerza a vracia sa spat v podobe cinov, skusenosti...aj to ze prave citate tento text, je vysledkom vasich myslienok...ony vas sem dotali.

zuzic

youki to je vec pohladu podla mna...
nie vsetko sa da vsugerovat a niekedy je aj lepsie zabudnut ako si priat napriklad aby sa vratila minulost ked si bola stastna..vtedy je lepsie na tu minulost zabudnut a nespominat a nechciet vratit...radsej hladiet triezvo do buducna ako vsugerovavat ze sa este niekedy vrati

titus

baaboo: ked nato budes len mysliet nic sa nestane... musis to nejak aktivne zmenit, urobit vlastne rozhodnutia a realizovat ich... to samotne aktivne myslenie je len plan ktory ta ma viest dopredu

youki

verim
ked nieco velmi chces a myslis na to, tak aj podvedome mas k tomu stale blizsie ako keby si sa na to vykaslala, ze je to nemozne.
Cize urcite lepsie verit, ako to hned zahodit ako nemozne, sance sa tym urcite len zvysia.

Camel

Podľa mňa je to hlúposť. Ide o autosugesciu, že silno túžiš po niečom, aby sa to stalo. To, že po tom túžiš, nič ale vôbec nič neznamená. Mnoho ľudí túži po niečom a nič. Mne sa občas stávalo, že sa mi niečo snívalo a potom sa to aj stalo, niekedy tie sny len naznačovali, čo sa stane. Ale to, že po niečom túžim, je figu platné. Ale je to ľudské.

esty

ja v to verím, ak za niečim ideš (reálne veci)tak to aj docieliš. Keď si povieš, že to nemá zmysel, zbytočné...tak to nedocieliš. asi tak to v skratke poviem. Nedavno som videla dokument Tajomstvo, pozri si ho.aj tu je tato diskusia.

rng,

verim,ze rng je skvely chlap,nepredavajuci vyrobky a drziaci slovo,ze s tymto portalom skoncil,ked mu zobrali zlteho panacika