podvod vo vzťahu...

Príspevok v téme: podvod vo vzťahu...
mončaaa

existujú aj takí ktorí odpustili, zabudli a žijú s tým partnerom aj naďalej? aj napriek tomu, že sa to raz stalo??že to bol len taký prešmyk?ako sa váš vzťah ďalej vyvinul? dá sa na toto vôbec časom prestať myslieť a možno aj odpustiť? a ak nie odpustiť, tak zabudnúť? najhoršia je neistota...ďakujem za odpovede

titus

mončaaa: to zalezi... ale vacsinou ludia, co vo ztahu podvedu to zopakuju znovu... inak ja osobne take to "zakopnutie" odpustit dokazem, takze ano, aj to ide...

mate59

spravte si cez víkend pekný výlet,alebo wellnes, romantickú večeru,alebo aj s deckami niekam do aqaparku a bude to bodka.
On ti to vysvetlil, tá ženská ti ho chcela len oblbnúť, no jediná tá správna a pravá pre neho si TY a to zistil.A keď k ničomu neprišlo,už to nerieš.

mončaaa

mate59: ďakujem ti moc za radu...no snažím sa...teda obaja sa snažíme...ale ja nie som ešte schopná sa tých myšlienok zbaviť...ale dúfam, že všetko bude zasa dobré, pretože náš vzťah bol fakt úžasný a neviem čo sa mu porobilo...

mončaaa

no sám od seba mi to nepovedal...neviem čo sa stalo a ani ako sme sa k tomu dostali...jednoducho som to z neho vytiahla...a neviem či by mi to sám povedal, keby nebol čapnutý pri tom...nie priamo pri tom, ale to, že v neskorej hodine išiel za tou babou...keď mňa odprevadil domov...on tvrdí, že s ňou nič nemal...vraj sa len kamarátili...jasné v noci a za mojim chrbtom...vraj ma fyzicky nepodviedol...samo, že prišiel hneď rozchod v tej psychike v tom čase...ale potom sme sa o tom rozprávali...že ho to veľmi mrzí a že miluje len mňa, že si nedokáže predstaviť život bezo mňa, že mu na mne veľmi záleží a všetky tie veci...ako bol z toho fakt zničený...hovorí mi ako to strašne ľutuje, že ma klamal...

rada

to zalezi od situacie a samotneho cloveka. Ak si vydata s detmi a bol to len skrat, tu clovek inak uvazuje ako slobodna bez zavazkov. Ja osobne ako slobodna by som neveru ako taku asi odpustit nevedela. Lahko sa mi pise, ale keby som bola pred takou veci v skutocnosti, mozno by som inak uvazovala.

mate59

mončaaa - ak si nie si istá, či v tom bol sex a vzťah ti stojí za to,aby pretrval,
sa ho spýtaj naposledy a on by ti mal povedať, že sex nebol.Ak mu veríš, tak to ber ako skutočnosť a vzťah ti zostane,už sa v tom nerýp.
Zostane ti len ostražitosť a časom sa všetko utrasie.A nemali by ste sa k tomu vracať, ak to bol len jednorazový úlet.

usiko

vcera o tom radil psycholog v telke....takze je prvorade sa o tom vediet rozpravat, vyjasnit si preco a co vsetko sa stalo, a potom opravit vo vztahu veci, kvoli ktorym sa to stalo a mozno to pojde dalej......