neviem sa rozhodnut, ci naozaj potrebujem AUTO

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnut, ci naozaj potrebujem AUTO
opalka

pred rokom som sa z mesta prestahovala na dedinu

dovtedy osm v meste vsade chodila peso
prave sa pohravam s myslienkou, zaobstarat si male auticko,aby som bola nezavisla na ojedinelosti autobusovych spojov, aby som nevlacila nakupy v rukach a pod. zaroven auto budem potrebovat ,aby som neostala odrezana od sveta, ked tu budem na materskej cca o 2-3 roky

lenze, momentalne pracujem doma,ale chcem si najst pracu v meste, cize budem moct chodit do prace na aute s priatelom, moje by stalo doma...

ale ked je on prec, v zahranici, na sluzobke, tak som zas odrezana

tak sa neviem rozhodnut, ci do toho ist, auticko ako take by ma nestalo vela, len ci ma vyznam mat auto,aj ked ho vyuzijem povedzme 5 x do mesiaca....nezarabam vela, preto sa nechcem unahlit, ci to ni eje len taky moj strasny chtiiic :)a zbytocny

prosim o nazory

Deee

my byvame v centre mesta a o chvilu sa stahujeme na okraj do takej tichsej stvrti, do mesta to mam asi 2 km, ale uz teraz viem, ze bez auta to nepojde, na zaciatok budem kradnut manzelove, ale ta nezavislost je na nezaplatenie

GiovanniX

ano da,napr.Felicia,popripade dake ine zahranicne znacky,ale radsej dospor peniaze a kup si novsie a bezpecnejsie,minimalne nech ma 1 airbag a ABS

mate59

každé auto je len spotrebný materiál a o to horšie,že denne stráca na hodnote.Žrút peňazí,ale zas potrebný žrút.

lost

milusca,

ver mi ze euro padne skor nez to auto strati svoju hodnotu ;)
- kludne by som sa stavil :)

ale suhlasim s tym ze.. vsetko zalezi od rozpoctu, tazko sa radi ked nevidime cisla..

ale tiez suhlasim ze nehnutelnost je LEPSIE investicia, avsak za 1000-2000 nekupis ani chalupu :)

milusca

Prepac, ale spekulujes o tom, kde das este neexistujuce dieta... Mat doma auto, ktore vyuzijes 5x do mesiaca je hlupost, zbytocne vyhodene peniaze za poistku, ktoru budes musiet platit. Ale vsetko zalezi od rozpoctu. Pises, ze nezarabas vela. Kolko zaraba priatel? Hadam by si mala pisat v mnoznom cisle a o vasich zarobkoch, nie, co zarobis ty a co zarobi on... Podla mna by si mala pockat, az budes zarabat slusne, ked robis doma, na co ti je auto?

lost, auto nie je bohvieaka investicia a straca na hodnote rychlo. Uz po roku ma vyrazne nizsiu hodnotu. Skor treba investovat do nehnutelnosti, ako do auta.

lost

Ak mas na to kapital (nepotrebny), tak je to podla mna dobra investicia.

1. nezavislost
2. urobi ti to radost

.
.
.
.
.
.
.

3. peniaze stracaju hodnotu extremne rychlo, auto az tak rychlo nie..

opalka

kupim si vlecku :)

hm, rozmylsam teda...dosz ma pochytila idea auta, obzvlast ,ked ma na to kapital, a bola by som samostatna...len to treba fakt premysliet, ak mi ma stat v garazi,alebo ak budem chodit s priatelom do prace, tak auto asi nema vyznam mat :( hm,asi az, ked budem na tej materskej