Ja už vážne neviem čo je správne:(

Príspevok v téme: Ja už vážne neviem čo je správne:(
luciaaaaaaaA

....a vážne pomýšľam nad samovraždou:(
Ako keby som vôbec nebola stvorená pre tento svet. Všetci iba klamú, pretvarujú sa, ide im iba o peniaze, láska sa zmenila na povrchný vztah o sexe, ľudia sa na teba usmievajú a pritom spravíš krok a už ťa za chbtom ohovárajú. Nedokážem byť taká a nikdy taká ani nebudem, už sa o to ani snažiť nebudem, myslím si, aj keď som možno namyslená, že som viac ako oni, ale aj tak do na mňa pôsobí a strašne ma to deprimuje. Som od malička strašne precitlivelá, všetko na mňa veľmi pôsobí, ale v živote sa mi stala jedna zlomová udalosť, od ktorej som absolutne stratila dôveru v seba samú a odvtedy na mňa všetko toto tak strašne doľahlo, že celé dni v podstate len revem. Na tento svet som asi pripútaná len rodinou a pár ľudmi, ktorých by som si za nič na svete nedala a ktorým by som nikdy nechcela ublížiť tým že by som si niečo spravila. Inak je veľa vecí ktoré na svete milujem, nejdem ich tu rozpisovať, ale toto je proste také strašne a masívne že sa mi to už viac nedá prekonať. Nenamýšľam si, že svet dokážem zmeniť, ale čo mám teda robiť? Ja tu už žiť nedokážem, je to len utrpenie keď to vidím:(((

luciferka

nepripustaj si to tak......mas zopar ludi, ktorym na tebe zalezi a tebe na nich, a to staci....zi pre tych ludi, ktori si to podla teba zasluzia a ostatnych odignoruj, nikdy nikomu nesadu vsetci ludia, vsetci sme jedinecni a musis to tolerovat.....netrap sa kvoli takymto veciam, lebo raz olutujes, ze si zabila svoj zivot takymi zbytocnymi myslienkami....
adamkrt troska utopia, nemyslis? by som bola zvedava, kto kde si najde takeho cloveka lusknutim prstov...

AdamKrt

whee_ee:

Ano je. Hlava bude plna endorfinov. Nastava otupenie bolesti, pocity stastia... :) I tmava obloha neni zrazu depresivna :)