Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy
pethula

Ahojte bola som u kadernickz a dala som sa y hnedej na blond stahovala mi to melirom teray som bola na 2 melir a dala mi takz sampon abz som si tom nim umyvala a mam to hrozne by som povedala take sedive :(( co s tym mam robit vie mi niekto poradit alebo len sa zase nafarbit? Ked si kupim sampon hnedy ako mi to chyti viete niekto poradit?

agaven ja

skor tu ceno dobra dobre chyta a nebudes ciera ani tmav hneda . AKO SOM PISALA O OTIEN MOZE TMAVSIE NEZLAKAT NECHAJ MESIAC ONA ZMYJE TO CO TREBA POSLEDY EFEK DOBRY NEBOJ

agaven ja

sampon zbytocne das nemusi ti to ani tuk zafarbit musi tam byt silnesia emulzia amoniak atd.. koli tomu aby ti to chytilo a drzalo co chces po case ostat napr hore zafarbena a dole zmyta

agaven ja

jua by som tam dala jemne do zltasia najdem makka ma vymaze to ok lebo tu co som ti dala by si ostala viac ako isto stredne hneda až hneda ale chcse take svelo hnede tak cakaj

pethula

Dakujem to je pekna farba ale ako mi to chyti na tmavo hnedo? a to je farba nie sampon ze? lebo to mam asi fakt pred 3dnami farbene a ked si dam na to tu hnedu farbu

pethula

povedala by som ze sivu teraz je to uz o nieco lepsie to bolo tym saponom co mi dala ale aj tak sa mi to nepaci :( no ved keby si dam na to niaky bledo hnedy sampon tak mi to chyti na tmavo hnedu nie?

agaven ja

aj gastanova bude akoby tnmavo hneda inao hned chyta ciero postupmne o nejaky cas si stale tmavo hneda ked už nieco ako mokka alebo pockaj nieco ti kuknem a napisem alebo hodim link

agaven ja

ty napis mi presne ake mas vlasy ja som z toho blbec to mas celu hlavu taku ako platinou zltu alebo skor celu hlavu sivu . Ak podlkad mas gastan a hnedy aj tak ti budy vydno tie tvoje o mesiac . nedavaj hnede ostanes cierna chytaju farby až o 2/3 otiene viac