Mám mu zničiť vzťah?

Príspevok v téme: Mám mu zničiť vzťah?
kikinka7

Ahojte .. mam 15, doteraz ma netrapila tema chalani .. boli, su, aj budu ...nechodila som s nikym, lebo som nikoho vhodneho nestretla. Mam vela kamaratov, mnohi so mnou chceli chodit :S ale su moc detinsky .. 3/5 kamosov tvoria 20-23 rocni .. mame spolocne temy .. nedavno som spoznala super chalana .. kecali sme, stretavame sa len 2x. za mesiac ked si poziciame cd, knihy .. atd. .. on je ten dokonaly... problem .. ma babu.. mam im nejak znicit vztah ? alebo len zabudnut nanho a trapit sa dalej ??:S

pelargonia

Ahoj, Kikinka7, ak to myslíš vážne, že sa trápiš a po tých odpovediach je to ešte vyššia pravdepodobnosť, napíš mi, pokecáme ;-)

skenarbb@gmail.com

za8icka

Podla mna by si mala prestat pozerat v televizii tie naivne telenovely a nablble teenegerske serialy. Bo podla mna toto mozes mat jedine len odtial.

A tiez uvazuj, si naozaj myslis ze dokazes rozbit dospelemu cloveku vztah? Mozno nejakym fakt sprostym sposobom ano, ale to by musel v prvom rade chciet aj on a to uz aj svedci o jeho charaktere. Takze by sa to urcite nestitil spravit neskor aj tebe. Si najdi radsej nejake konicky alebo co a nemontuj sa do niecoho comu este nerozumies.

rada

To je ale otazka, ze ci mam znicit vztah? A ty si ocakavala od nas kladne odpovede? Vidno, ze este nie si vyspela. Hovori sa, ze nerob druhemu to, co nechces aby oni robili tebe. Tak sa nad tym zamysli.

silanka

toto je vela.za priatelom behali zaby, nic viac nastastie. som si povedala, ze su skoro od neho o 10 rokov mladsei a nezapodievala som sa. ale asi nie ste az take nevinne a neskodne. znicit vztah? myslis, zeby ta chcel??? vyfackala by som ta zato. ked uz hladaj si rovneho k sebe.

dobra vila

Pochybujem, ze by si mu vedela znicit vztah, on patri medzi tych starsich? Zarucene nie...Jeden 20-nik nebude chodit s 15rocnou pubertiackou. Nie je nic horsie, ako ked sa šteňa montuje do vztahu vyspelejsim ludom a pouzivaju doslova nekale taktiky... (viem o com hovorim)
Vedela by si ich vyfackat...
Chalani maju pravdu, mas 15, tak co riesis? Tes sa ze uz menstruujes a rande si nechaj o 3 roky neskor :DD

AdamKrt

Decko sa ide dospelemu montovat do vztahu.... Este sa divim aj tym chlapom, ze maju skoro pedofilne sklony.

Utekaj radsej vybrat Barbinu a Kena...

biopichh

ty si podla tvojho prispevku tiez detinska nebabri sa im do vztahu take cupky by som rozpucila...nam sa tiez uz montovala nejaka 15tka do vztahu a zhovadila len seba....