Priatelka a lesbicky vztah?

Príspevok v téme: Priatelka a lesbicky vztah?
elkedor

Ahojte,
priateľka (23) zatúžila okúsiť ako chutí sex so ženou - lesbičkou. :) Nie som zásadne proti, ale nemám v tom veru úplne jasno :) Neviem tiež, či to nenaruší náš vzťah, ktorý nám funguje tu v Bratislave už skoro 2 roky. Čo si o tom myslíte? Pomohlo by mi s niekym sa o tom porozprávať. Zaujímajú ma aj názory L.
Môj mail: elkedor@yahoo.com

jajka001_

akoze SU vselijaki ludia, aj taki co chodia na grupaky ako normalni ludia na vylety. ale predpokladam ze tento patri skor k tym normalnejsim

0vecka

ale tu hovoril typek o jednorazovke... podla mna tu zalezi aky pohlad maju ti ludia na sex ... najme tie typy co nemaju problem ist s hocikym to nevidia ako problem...

jajka001_

vies to si len myslis ze na nu nebudes ziarlit. vzdy ked je tam treti, tak to nie je ono. ony nebudu obe tvoje, ona bude mat vas dvoch...a castejsie bude dolezitejsia ona ako ty, kedze ona je ta nova

0vecka

2 dobra vila myslim ze toto je este uplne ok ked sa mu normalne prizna a asi si aj vypyta dovolenie mne skor pride nepekne ked obidvaja podvadzaju a tvaria sa ze nic ... alebo pri zisteni sa tvaria ze aj tak kazdy kazdeho podvadza... podla mna to xce skusit a postupuje celkom fajn..

dobra vila

No, ja neviem, ja som baba, a nikdy som na takuto vec nepomyslela... Kam tento svet speje, ked to ludia iba tak "od nudy" chcu skusat?! Je uplne ine, ked je niekto na rovnake pohlavie, to by sa odsudzovat nemalo, lebo je to vrodeny fakt, ale aby to niekto iba tak skusal? to mi pride chore :-/. Ja neviem... mozno nie je uplne hetero :D. Nie som konzervativna, naopak moderna a mam pochopenie pre vela veci, ale aby baba s babou iba tak, no uhmmm...to iba tak nebude.
Neviem, co ti povedat, poradit... nic...rozmysli si to ty, tvoja frajerka je to. A s kym to, preboha, chce skusit? Uz aj ma najdenu nejaku ochotnu spolocnicku? :D
S 23 rocnou hlavou by uz inac mohla rozmyslat inak, najme ked nie je lesba, ale tak ona vie.

elkedor

Presne tak, ide skor o experiment, nemam problem s tym ze to chce skusit so zenou, baby maju casto podobne sklony, len veru neviem co by na to povedala moja ziarlivost. Nevera by to bola, ak by som s tym nesuhlasil, ale iste, je to trochu podobne.
Otazka je, ci mam vobec dovod ziarlit na lesbicku. Priatelka ziarlit na lesbicku nebude, cize vztah by to narusit nemuselo. Priatelke a nepriamo aj mne to moze obohatit sexualny zivot a lesbicke, ktora moze byt teoreticky nasou kamaratkou, to tiez obohati zivot :)