chcem to malinke...

Príspevok v téme: chcem to malinke...
mercina

Ahojte...prosím chcela by som vedieť váš názor...Mám 21 rokov a s priteľom čakám z mojej strany očakávané bábatko...hovorila som mu,že chcem bábetko,kedže máme byt,sme aj celkom dobre zabezpečený,rodičia nám prajú a podporujú nás...všetko ideálne...On sa k tejto téme vždy odmietol vyjadrovať,povedal že babo zatiaľ nechce,že on nehce za nič niest zodpovednosť...prišlo mi to trochu detinské..teraz čakám babo,som v piatom týždni a povedala som mu to ako veĺmi radostnú správu....no on mi povedal že to dieťa si nenechám,že on žiadne dieta nehce a či chcem alebo nie pojdem na potrat...má známeho gynekológa a dnes mi už vravel,že všetko vybavil...ja na potrat ísť nemienim to maličké strašne chcem!neviem ako mu to mám povedať,bojím sa že ma nechá,ale die´tatko si vziať nedám....prosím poradťe mi...

soffa

a naco si do toho sla,ked ti povedal jasne ze dieta nechce?on bol uprimny a z tvojej strany je to potom lahostajnost.ja ta nechcem sudit,ale mam rada ferovych chlapov a tvoj ti predsa povedal ze nechce niest za dieta zodpovednost.....podla mna je to z tvojej strany dedinske nie z jeho.prepac

cajik

mne sa to normalne nechce verit :O ze fakt takyto ludia ako on existuju. vidis tak to dietatko ta vlastne zachranilo :) urcite ti prinesie v zivote este vela, vela radosti. prajem vela zdravia stastia a lasky

miššška

no mila moja prajem ti vela stastia....je dost smutny ten pribeh ako fakt co je vela to je vela nedost ze ta podvadzal a este aj o byt ta chcel obrat nooo....vela stastia zdas sa ze si silna osobnost tak good luck :)

anandang

milá mercina, čítala osm si celú diskusiu, ale ten záver ma dostal... wow... ako si povedala, nakoniec ti tehotenstvo prišlo do cesty ako šťastná náhoda :) veľmi ti držím palce!!! :)

btw, dávam ti do pozornosti tzv. bezplienkovú metódu a posunkovú reč pre bábätká... možno ťa to zaujme... spomínam to len preto, lebo minule som na to náhodou natrafila a veľmi ma to nadchlo, ale žiaľ, ja sa ešte bábätko mať nechystám :(

sway.

Dost neuveritelny pribeh.Zdas sa byt s tym celkom v pohode...Ak si to naozaj zobrala tak,ze sa sustredis na dieta a nebudes sa kvoli nemu trapit- gratulujem.Inak prajem vela stastia:-)Nech je male zdrave a urcite vas caka vela pekneho:-)

mercinaa

no...tak takto som pochodila....večer som mu povedala svoj názor a jasné vyjadrenie...Na moje očakávania bol až nadmieru kľudný...Len tak akoby nič mi povedal,že už asi rok má "čaju" (ako to povedal on) a so mnou bol preto,lebo ona bývala s rodičmi tak by nemal kde ísť iba ak naspať domov,kedže byt je moj....Spýtala som sa ho,že kedy mi to plánoval povedať,tak na to mi povedal,že vtedy keby som byt dala do spoločného vlastníctva...Vypočítavá sviňa,keby niet to maličké,tak ma nielen podvedie,ale aj pripravý o byt...A aby nebolo toho málo,tá "čaja" má 35 rokov 2 deti,a tretie čaká s ním...Poslala som ho do teplých krajín....Je mi ľúto,že som o neho prišla,ale......Aspoň že mám to bábatko,sústredím sa naň,a budem mu najlepšou matkou! TAK!

jajka001_

inak ale je to fakt ze muzi v tomto tahaju za kratsi koniec aj ked vacsinou oni su ti zli ktori naslubuju a potom ta nechaju. ak to on nechcel, nemala si otehotniet. ty si este hrozne mlada, nemas predstavu, co to obnasa, mat dieta, je to velka a dozivotna zodpovednost.
si predstav ze si na jeho mieste, mas nejake plany, potrebujes si vybudovat karieru, zazemie, mozno este studuje, tak dostudovat, a zrazu tvoja frajerka pride s tym ze budes otcom. zrazu mas obrovsku zodpovednost, cele tvoje zivotne plany sa zmenia. ak aj nebudete spolu, bude minimalne tych 20 rokov platit na dieta.
ale uz je neskoro, stalo sa...teraz je na tebe, ako sa rozhodnes