mozem mat deti?

Príspevok v téme: mozem mat deti?
bezmena

ahoj, chcem sa spytat ci mozem mat deti. Mam totiz cez obe vajcia jazvu bol som ako 3rocny operovany. bol som s tym aj u urologa a mam takuto spravu.
S: Stav po op skrota aso 3rocny, aferbilny, t.c. v jazve mierne oslabenie? a vyklenovanie?
O. Tapott. bil. neg
Genital: testess bil. v skrote, vlavo stav po dehiscencii podkoznych struktur?
Z: Stav po fixacii testes bil.? ev retencii testes
Viete co ten text znamena?
je to nieco nebezpecne? Mal som uz viac dievcat a mali sme nechraneny sex a bolo to aj viac krat za sebou bez toho aby som si ho po prvom vyvrcholeni umyl a ziadne dievca nebolo nikdy tehotne. Nie ze by som bol nevdacny len mam teraz obavy ci som vobec plodny. Je normalne ze dievca po takomto opakovanom sexe neotehotnie ? Dakujem vsetkym za odpovede.

lost

a ked si vedel ze neberu antikoncepciu, to si kazdu chcel oplodnit?

lebo to nedava velmi vyznam :)

alebo si len skusal ci mozes byt otcom ?

milusca

jajka, ale ved chytry pise, ze slovenske dievcata nemaju pohlavne choroby. Asi chlamydie, HPV virus a HIV teda na Slovensku prenasaju na chlapov ovce:)

jajka001_

no pekne divoke, nenapadlo ta ze neotehotneli lebo brali antikoncepciu? ale pohlavne choroby sa mnozia jedna radost

Giuseppe

TAk snad ti pomozem aspon trocho rozlustit tu lekarsku spravu.
Afebrilny- bez teploty
Tappot bilat neg- tapotement obojstranne negativny( vysetrenie obliciek ,,uderom,,- ked si bol u lekara tak ta v ramci vysetrenie akoby uderel v oblasti obliciek, zistuje sa tym ci nie su zapalene- pri zapale bolia.
Genital .... - ze mas obe semenniky v miesku a ta dehiscencia zmanema rozpad- orvorenie rany- proste ked ta rana sa zle zahojila.
Ako dieta si mal nezostupene semenniky a preto ta museli operovat, semenniky, aby sav nich spravne vyvijali spermie musia byt v miesku( potrebuju nizsiu teplotu)pretu su ulozene tam kde su,aj ked nechranene. Podla vsetkeho by s plodnostou nemal byt problem.

milusca

Tak po prve, nemaj s dievcatami nechraneny sex, ktovie, ci si uz nechytil nejaku chorobu... Po druhe - nepouzivas absolutne ziadnu antikoncepciu? Nie si ty trochu na hlavu? Po tretie, navstiv urologa a daj si urobit rozbor semena-spermiogram, hned budes vediet, na com si.