muzi..aj plne prsia?

Príspevok v téme: muzi..aj plne prsia?
emmmka

nasla som tu tolko prispevkov ohladom malych prs,ze ci su vzrusujuce a vsetci tam vypisuju ake su sexi a vzrujuce .. az som nadobudla dojem ze tie plne (vacsie) prsia asi nie su zvrusujuce :(
tak by ma to zaujimalo.. ze co si o tych vacsich prsiach myslia muzi. lebo vzdy som si myslela ze vacsie prsia viac pritahuju muzov a aj ja mam take.. tak teraz neviem co si mam mysliet..
muzi piste, ale pravdu !

431943

Asi nebudem priemerny zastupca muzov, ALE MNE SA VAZNE PACIA MOLETKY S DOMINANTNYM POPRSIM. Ak by som to mal specifikovat, CIM VACSIE A HRUSKOVITEHO TVARU...., vobec neocakavam tzv. idealny tvar a ani ho nepoznam a ak mam povedat, co by ma vzrusovalo, tak skor plne a prirodzeny pretiahnuty tvar, aj ak by mali byt po pupok, je to v uplnej pohode ... Ak ma zena taketo poprsie, aj niekolko rokov si nevsimnem ake ma lytka, ci ma kratke nohy, alebo velky nos ... Jednoducho som fixovany na prsia, je to dominancia v mojom zaujme, presne tak ako u kazdeho ineho nieco ine, len vacsina ma asi svoj zaujem viac \\\"roztriesteny\\\". Viem, mozno si niekto bude mysliet, ze to nebude normalne ... okolie to o mne vacsinou netusi, ale ak mam vazne uprimne povedat ako to je, tak takto ... A k tomu, ci je to primitivne, vulgarne, alebo prizemne ... neviem mozno aj je, ale ja vazne nemam erekciu z intelektualnych reci o \\\"svetom mieri\\\" , hoci nepopieram, ze aj to je dolezite ... Nebudem sa tu dalej rozpisovat, ak ma niekto este otazku k tejto teme kludne na 431943@gmail.com

behind

Milá Emmka, žena nie je skladacka, neda sa zlozit z takych a takych prs, vaginy, hlavy noh a podobne.Ja milujem teraz zenu, ktora ma velke, kedysi som miloval taku s malymi.Podla mna ide vzdy o celkovy vnem a taku tu iskru a to urcite plati na oboch stranach.

eniii

ja som príklado toho, že mám malé prsia..a mávala som z toho riadne komplexy..semtam ešte aj mávam..ale tak každý nemôže mať všetko :) ale veľmi sa mi páči prístup môjho priateľa. ten mi ukazuje, že aj malé prsia su vzrušujúce a neni sa začo hanbiť.často keď ma chce chytiť za prsia tak sa odtiahnem a zakazujem mu to, ale on je trpezlivý a postupne ma zbavuje komplexov :) a osobne si myslím, že prsia vážne nie su všetko.a každému mužovi osobitne sa páčia iné typy žien.

broejj

ana_bella myslim ze dost ucinne vyjadrila nazor aj druhej strany..
ja som opak, tiez 17 ale v podprsenke nic..tiez si nemozem obliekat ani saty ani plavky ake chcem lebo nic na mne zas nedrzi..
and so, and so..kazdy mame svoje problemy a tie co maju idealne prsia maju ploche nohy, akne, rozstiepene konceky vlasov alebo cukrovku, rakovinu a podobne( obrazne)..
takze klud