nos - operacia - az od 18?

Príspevok v téme: nos - operacia - az od 18?
nezalezi

ahojte, mam 15 rokov a ide o to, ze mam velky nos a k tomu s mensim hrbolcekom, co by ani nevadilo, keby som z kazdej strany kvoli tomu nosisku nevyzerala inak..z jedne strany sa zda byt rovny, a zase z druhej tam uz vytrca ten hrbol...pripadam si s tym fakt divne a hnusne, preto urcite si ho necham zoperovat, ale vsade citam, ze u nas sa plasticke zakroky robi az od 18..je mozne ze by mi to mohli zoperovat aj skor? alebo proste to tak je a musim len cakat? :(

MarusV

Ano az od 18 - dokonca niekedy odporucaju az okolo 20 roku - dovtedy sa este telo vyvyja a vysledok by potom nebol na 100 percent. Ak si odhodlana, pockaj a chod az potom. Ja som mala podobny problem ako ty a teraz som maximalne nspokojna..

alusinka

Podla mna, vek 15 rokov je vek, kedy je kazda mlada slecna s niecim nespokojna... Jedna s vahou, druha s vyskou, tretia s prsiami, stvrta s nosom ;) ... kazda ma nejaky komplex... Pockaj par rokov, a uvidis, nakoniec budes na svoj "nezvycajny" nostek este hrda .))

nezalezi

tak to nie no..ja ked vidim vsetky baby co maju nejakym sposobom nos iny nez zvycajne byva (maly, rovny atp.) pridu mi pekne aj tak, a ten nos sa mi na nich paci a pridu mi s nim aj originalnejsie a casto krat im ho aj zavidim, ale ten moj sa mi zda proste.....no co sa da uz robit.

nezalezi

aha, no tak dakujem za rady...ano, viem aky ma banasova nos, ale verte, ze by som si mozno aj priala mat ho taky ako ona, ona sa aspon nevyzera z kazdej strany ako ina osoba...mne by ten nos ani nevadil, ci je velky alebo nakriveny len to, ze je nesumerny ma dost hneva :-( ahj

zuzic_

az od 18 sa robia tieto operacie. ja mam trochu krivu prepazku takze zdravotne hladisko a ta sa ma tiez operovat az od 18 ale ked to robi velke problemy doktor povedal ze ma mozno zoperuju skor. no pri tomto estetickom probleme to myslim tak nie je