Spoznat priatela - váznu znamost?

Príspevok v téme: Spoznat priatela - váznu znamost?
angelika1563

Som veriaca a na pokecové znamosti na nete moc neverím, uz som skusala si podat inzeráty aj na iné stránky na nete, snad som vyskusala vsetko z netu, kde sa dá zoznamovat, existuje este nieco kde som nebola? Ako ste vy kde ste spoznali svojho milu, milého, ale nerátam pokec, o také znamosti moc nestojím, síce sa tam daju spoznat aj fajn ludia ale nie vztah pre veriacu zenu. Chodím aj na akcie veriace niekedy, ale tam ma este asi ziadny muz takto neosloviil, a prílezitosti doma nemam. Preto nemate nejaký napad, alebo tu nechodia normálnejsí chalani mam 27 rokov. Dakujem za odpovede.

angelika1236

nemam partnera, skor som vo faze hladania ale uz dlho ma o mna záujem jeden muz starsí o dost, mozno nevyzerá najhorsie,,ale ja som ho odmietala a hladala si po nete niekoho ale vzdy neuspesne, a stále mi ostal on caká asi na pravu mozno na mna

tak

Vek nehra v tomto pripade ziadnu rolu, ... prajem Ti Angelika, aby si bola stastna, ... zivot je uzasny aplny prekvapeni, ...

angelika1563

a vies ze som dnes snívala? ale ten muz je odo mna starsí o 12 rokov a velmi sa chce so mnou stretnút a velmi sa mu pácim ale sme sa este nestretli, len co poviete ze je o tolko starsí?

tak

Angelika

urob si zivy sen, zivu predstavu zhmotni si tu svoju lasku, ...snivaj s otvorenymi ocami, tes sa aky je zivot nadherny, tes sa hned teraz, ze si lasku nasla, ... ze si nasla chlapca, ktory Ta bude lubit, ... stane sa, zivot je o tom, ...

jingles

do miestnosti ježiš ťa miluje? hm jedného som takého poznala čo chodil aj tam ale od anjelička mal straaaašne ďaleko skôr k tomu čertovi mal bližšie =) a to som si tiež myslela že bude nejaký silno veriaci keď hentam chodil a sa ma pýtal v čo verím a tak... tak asi ani toto nebude tá správna cesta =p ja poznam kamaratku čo sa cez inzerat v katolických novinach spoznali a dnes su manželia =)

angelika1236

no uz som bola na jednej akci krestanskej a spoznavala som tam niekoho ako kamaráta ale z toho nic nebolo lebo som sa dozvedela ze on spoznal nejaké iné dievca a s nou sa dal dokopy. Hej mas pravdu slobodná tak ako si to napísala.

slobodnaa

Teraz trošku nerozumiem, ty čakáš, že ťa niekto osloví asi tým štýlom- Nechceš mať so mnou vzťah? Veď sa s nimi normálne bav, spoznaj ich a potom si vyber a nie naopak.

angelika1563

no takze osobne ma nikto neoslovil, ale nie ze by nemali o mna záujem ze nie som pekná. Noemi je platená zoznamka myslím..a ano uprimný mam to aj tak zdoraznené ako si napísal