Bulímia,anorexia

gabina

Alti: slanu vodu nedokazem kloktat, mam s kloktanim a prehltanim tabletiek vobec dajake problemy. Ani sumive tabletky mi velmi nevonaju, som nejaka zvlastna.-)))
Misi: plienku? Jedine ze by som si na krk zavesila pampersku, tu este doma najdem. Ale tu klasicku bavlnenu uz nemam. Mam okolo krku omotanu mikinu, taku prijemnu, vonavu, teplucku.-))
Ja som mala depku dnes taku miernu, bo som nic poriadne nespravila a necitila som sa prilis zensky. A co sa nestalo? pRisiel mi mail, od nejakeho chlapika - forografa - francuza, ze nasiel nahodou moju fotku na nete a ze som mu pripomenula jeho davnu lasku, za co mi dakuje. A ze som pekna.-) No, depka je fuc.-))))

zuju

inac mi dnes prislo smiesne, nachvilu som zapla Markizu ten novy serial z prostredia gynekologie, a vonku ukazovali Pinelovu nemocnicu v Pezinku, ktora je zvacsa psychiatria...trosicku som si zaspominala

sarkanka

babenky,ja mam strašny probléééééééééééém a potrebujem aby ste mi poradili,ja som sa mesiac dozadu liečila z ANOREXIE a ešte stale u mna pretrvava,ale stale častejšie mam chuť na sladke a niekedy to nemožem ani potlačiť a dam si-nastanu vyčitky svedomia a zrazu musim isť na wecko to dať zo seba von/vracanim/tak by som potrebovala aby ste mi poradili nejaku osvedčenu metodu ako sa zabaviť chuti na jedlo alebo to nejako potlačiť...a ešte sa chcem spytať či pomoože ked budem uživať CHROMOVE tabletky- či potlačia chuť na sladke......ak možete napište mi na moj nick na pokeci,, 7daydreamer\\\".......dakujem

Alternativa

Suhlasim, ze pretvarovanie ublizuje. Ale musime sa ucit prijimat veci v zivote prirodzene. A to ucenie ide pomalicky. Treba hladat to, co nas zaujme. Aspon na chvilu prestat mysliet na problem...

Alternativa

Nie, Mishka, kludne tu zostan. Je to tema pre Vas, aj na vyjadrenie depiek. Ja som tu naozaj len tak pomimo. Prajem vsetkym prijemny vecer a pekne snicky.

misha

Alti, prepáč, idem off:-(...nechcem sa tu pretvarovať ako mi je fajn:-(....Idem si depkovať do kúta..Potom dobrú nocku vám želám.