Bulímia,anorexia

alpa

Gabina ja ta chapem, nie som ziadne pubertalne decko aj ked to tak obcas vyznie, niekedy mi ale chyba porozpravat sa aj o takychto veciach, aspon pre ten pocit ze nie som nenormalna a existuju ludia ktory prezivaju nieco podobne ako ja.

gabina

alpa, mna uz nerajcuje vobec nic.-)
utek je najjednoduchsie riesenie, co tak porozpravat sa o tom?

Ked som sa liecila, nikdy sa ma úpsychologicka nepytala na zvracanie ani na jwedlo. Asi vedela, preco to robi...Preco sa o jedle bavite vy? Porovnavanie, stale porovnavanie. Ktora zje najmenej a bude najstihlejsia. A tie, co zjedli malo, su stastne, ze su tu take, co zjedia omnoho viac. Poznam rozmyslanie anorekticiek a bulimiciek...(info pre Teba, Alpi)
Bavit sa o zvracani,kedy a ako to robite mi pride zbytocne. Ze sa tu pobavkate, mietami mi pride akokeby ste si to navzajom schvalovali. Napisem sem, ze zvraciam, odpisu mi, ze aj ony zvracaju, takze vlastne nerobim nic mimoriadne a mozem pokracovat, vsak?
Alpi...nejeduj sa. Ja len, ze sa obcas tocite na jednom mieste a nakoniec sklznete do zbytocnej debaty, ktora nikomu nepomoze. Odomna na dnes vsjo.-)))

mis.

Dee, tak radšej na skype..počkaj, zapnem si ho..
Alpi,
myslím, že to neteší nikoho- teda skôr tie, ktoré to trápi už niekoľko rokov:(

Dee

miska nie si tucna!!!!! Inak ako sa majkas? Uz mam po skuske a som unavena ako este nikdy, tak tu zostanem len par minut. Inak co nasa dohoda?Ako si sa rozhodla?Mozes aj skype

mis.

Gabi, neviem, prečo to chcem stále vedieť:(.....vlastne viem......keď sa niekedy viac najem...nechcela by som to robiť stále...(i keď potom by som to stále asi robila)....Vyplieskajte ma niekto!!

alpa

Gabina nechapem co ta to tak rajcuje?... Nedavame si ziadne navody na vracanie, len opisujeme nase zaciatky.... A píšem si z Miskou ak dovolis :-)