Bulímia,anorexia

zuju

baby ja mam dnes strach, mame dnes oslavu slavnostny obed ku dnu ucielov a pohostenie este sa jeden chlapec luci v ustave je tu same jedlo... a brucha sa nemozem stale dotknut

minetka

och Timi, máš fakt zlatého šéfka:-))) Ten môj je totálne nevšímavý...ale možno je to tak lepšie...
A ja mám tiež celkom plochý zadok,a pritom tiež priberám iba do brucha, ktoré už aj tak vyzerá ako v 3. mesiaci tehotenstva...a preto sa nemôžem ani viac najesť, lebo sa ešte zväčší..nechápem, ako môže niekto zjesť celú pizzu,a vôbec to nie je vidno...to moje brucho by vyzeralo,akoby som zhltla futbalovú loptu:-(

timka

a vies minet co ma trapilo najviac. ze som mala v sebe kilo zeleniny pol kg jogurtu a asi pol kila ryze liter caju a necitila som v bruchu nic. akoby som nejedla nic. dokonca som robila sviecku a stoj na hlave, aby som citila aspon nejaku tazobu alebo plnost ale total nic. asi nemam nervy v bruchu ci co.

timka

moj sef vie, ze mam ppp. ked som k nemu nastupovala pred 2 rokmi mala som 70 kg a isla som za nim s tym, ze ak nemozem chodit kazde 2 mesiace na kontroly k psychiatrovi, tak nech ma ani nezoberie. ale súhlasil, lebo som mala dobre odporucanie (moja mama a to kde som robila) tu u neho som pribrala dalsich 10 kg a teraz ked mi psychos vysadil antiderp. od jari min. roku som schudla vyse 20 kg. a sefino mi hovoril ze sa boji, ze sa mu stratim, normalne ti mi doniesol navareny obed (vraj mu manzelka nabalila viac) alebo ananas, ale nikdy som si nedala a este som bola aj nervozna z toho, ked mi hovoril ze mam jest tak usudil, ze je to lepsie nechat tak. obcas nam kupi s koleg. nejaku cokinu co ja nejem, alebo korbaciky (mnam)a hovori ze by som mala trocha pribrat. vcera som sa uz hanbila ist domov, lebo uz som nemohla kabatom zakrit plochy zadok, a vyzera to dost debilne. chcela by som pribrat tam, ale mne to ide najprv na brucho. a tam je este toho aj naviac, takze nemôzem pribrat.

minetka

Timi, musíš si proste vsugerovať, že nebudeš jesť, ak nie si hladná...nastaviť svoj mozog, aby hlásil hlad vtedy, ked si naozaj hladná..

timka

mne hovorila psychol. ze nie kazdy den treba zacat odznova. kazdu minutu. aj ked sa clovek preje nesmie vynechat dalsie jedlo. treba dodrzat rezim. keby som aspon nebola pred tou ryzou zozrala to kilo zeleniny a pol litra jogurtu. alebo jedno alebo druhe, ale nie obedve. a vcera by som si bola najradsej povedala, ze uz nikdy v zivote nebudem jest, ale naco, viem ze sa to neda dodrzat. a dnes budem jest tak isto ako inokedy a dufam ze sa zas nenecham zlakat jedlom. neznasam sa.

minetka

Môj prišiel minule k môjmu pc celkom nečakane, tak soma rýchlo prepla do nášho porgramu,ale na dolnšj lište musel vidieť " bulímia,anorexia"...ani nechcem vedieť,čo si pomyslel:-))

timka

moj sef je dobry, ale on fakt nevie nikdy co bude robit za 10 minut. on to nerobi naschval. vsak videl ze mam otvorene nejake cudne okno na pocitaci a nie uctovinicky program. ale nepovedal nic. vsak ked vsetko stiham porobit a mam cas, malo by mu byt jedno ci cumim von oknom, idem fajcit, alebo si radsej zapnem net. aj tak plati za neho stale tolko isto.