Pedikúra Topoľčany

Príspevok v téme: Pedikúra Topoľčany
jancecka

Ahojte, trošku nutne by som potrebovala tel.kontakt na dobrú pedikérku v Topoľčanoch a aj adresu, aby som ten jej salón našla. Moja má voľno až v auguste, a ja by som to potrebovala tento mesiac. Prosím za rady. Inú nepoznám, ani netuším kde v TO by mohla byť. Ďakujem veľmi pekne

toniko

Ja som bola v Topoľčanoch v salóne TAJA pedikúra,na ul.Obchodná 1209,1.poschodie(na pešej zóne ,oproti pošty nad mäsiarstvom),našla som si ich normálne na nete. Robia prístrojovú suchú medicinálnu pedikúru, mokrú pedikúru,....

Vroni

Odborná medicinálna pedikúrav Topoľčanoch - Medical & Wellness Pedicure, v Topoľčanoch na námestí (Pribinova 4727, 1. poschodie vedľa poistovni Dôvera) medi-pedi.sk, a v Nitre odporúčam alila.sk

morticia 17

Já mám na to jeden fígl. Nakúpila som si samozlupovacie ponožky a keď potrebujem, alebo moja pedikérka nemá čas a má veľa zákazníkov tak si to jednoducho aplikujem a do 1 týždňa mám nohy ako bábätko a hlavne keď nožky každý večer namažem krémom tak to vydrží aj dva mesiace. Je to prírodné a teraz majú na krasnejdoma aj s papájov a aj pre chlapov do čísla 45.

ZuzkaMeciar

V Topoľčanoch síce pedikérky nepoznám, ale ak chodíte do NR, tak skvelá pedikérka je p. Šupová objednať sa dá cez webku -odkaz odstránený-