A uz nwm co so sebou...

Príspevok v téme: A uz nwm co so sebou...
srnka252

ahojte, mam priatela, o par dni budeme mat "/vyrocie"/ co sme spolu dva roky a on v poslednom case na mna uplne kasle... mozno je to len moj pocit ale myslim ze to tak je, pretoze uz sme strasne dlho neboli spolu a pritom byvame mozno 2km od seba...velmi ho milujem a bojim sa ze sa nieco deje...a pritom mame este aj vela rodinnych problemov, moji rodicia sa rozvadzaju tak sme sa nedavno odstahovali, skola ide dole vodou a ani kamaratov nemam tak vela aby ma mal kto upokojit... uz neviem co mam robit lebo som len nervozna zo vsetkeho okolo mna a strasne emocionalna...este k tomu aj toto pocasie...tak nemozem ist ani von sa prejst alebo nejako si zasportovat :(((((

srnka252

praveze sa neozyva, a ja ked mu zavolam tak povie ze sa mu bud nechce alebo ze akurat ide ku kamaratovi... tak ked moze ist za kamaratom tak preto nemoze prist aj za mnou? :(.. ja uz kaslem na to vsetko...

rew

srnka252> podla coho sudis ze na teba kasle? preco ste tak dlho neboli spolu? neozyva sa ti, alebo sa aj ozve ale nema cas..?