zacala som chudnut a funguje to

Príspevok v téme: zacala som chudnut a funguje to
papanica

ahojte...
chcem sa s vami podelit o nadsenie ktore ma pochytilo...
1.6... rano som sa na lacno postavila na vahu...83,5...ale to bolo len preventivne...lebo som vedela ze chcem skusit schudnut...
dnes... 4.6.2010... rano..a opat na lacno...vaha 80,2 kg...a obrovske nadsenie.. a energia z cvicenia...a sila z jedla ... lebo jem v podstate stale... a som teraz straaasne stastna...
a tesim sa co bude dalej...aj ked viem ze to tempo musim spomalit...
kto sa chce ku mne pridat?

papanica

essaouira...dakujem za podporu... to velmi potesi...

a neprajnikom a neprajnickam?... raz vam tu dakde zavesim aj fotky ked budem v cieli... aby ste sa potom citili ako neschopne ze same ste to nedokazali a tych, ktorym sa dari odsudzujete...

Essaouira

To, že papanica sa vôbec odhodlala chudnúť, je veľký úspech. A to že má v chudnutí kladné výsledky je perfektné. Čo dodať, len tak ďalej.....
úprimnost: Vždy je lepšie začať teraz než neskôr. Chce to pevnú vôľu a sebazaprenie a ako vidíme, papanica to bravúrne zvláda. Sú rôzne dôvody, prečo ľudia nezačnú skôr, ale povedzme si, keby ľudia neriešili obezitu, pretože by nepriberali, na čo by nám tu bolo toto fórum. :D

papanica

uprimnost...
ja sa cudujem ze ty na to reagujes... ak to povazujes za blbost tak neviem naco ta to trapi...
a navyse... ty nevies ako dlho som zila ako obezna zena...alebo... preco som zila ako obezna zena... alebo ci som vobec mohla chudnut...

úprimnosť

A tých desať kíl si schudla behom troch dvoch týždňov, nie? Hotová rozprávka... ak je to také ľahké a baví ťa to, prečo si s tým nezačala už dávno? Prečo si žila ako obézna žena, keď stačia dva týždne a desať kíl je fuč.. veď je to úplne smiešne čo tu vypisuješ a čudujem sa, že niekto na to reaguje pozitívne..

papanica

ano to som si viac menej len upravila stravu... pre mna to bolo dost radikalne...je pravda ze vzdy cez vikend si dam aky taky prehresok...ale stale u mna plati ze ak aj zhresim tak nie po piatej vecer... a viac sa v ten den snazim hybat...

ano dala som dolu 10,3 kg... realne chcem dat dolu dalsich 20 kg...
z toho este 10 chcem dat dolu za mesiac...a ja to aj dam... mam na to mesiac aj par dni do letnej dovolenky...mozno sa to niekomu z vas zda rychlo...no mne to takto vyhovuje...

a ten pohyb... ja mam rada pohyb vsetkeho druhu...
zumbu neabsolvujem...nemam rada masove nadskakovanie upotenych zien... cvicim sama doma... pri telke ... na stacionari...obycajny bycikel...beham... rotanujem... cvicim pilates... proste to na co mam kedy chut...a ako kedy vladzem...nic nerobim nasilu,..
a ide mi to nad ocakavanie dobre:)

majka__

papanica: a to si len upravila si stravu? co cvicis konkretne? len tak - bicykel, korcule... ci chodis napr. aj tancovat zumbu alebo do posilovne? totiz mne by tak padlo dat 10 kg dole...