Bolestive vajecniky

Príspevok v téme: Bolestive vajecniky
vajecniky

..presnejsie len na jednej strane,bola som s tym u doktora,povedal ze som v poriadku,na rontgene tiez nic nevideli...vraj mam bolestivu ovulaciu...ibaze mna to boli takmer stale,citim tam pichanie,niekedy silnejsie niekedy len jemne.ale citim to stale.je moznost ze sa doktori mylia, a rontgen tiez???mal niekto podobny problem?myslim len tie bolestive vajecniky, a ako ste to lieceli???

meryen

DOBRY DEN..PORADTE MI PROSIM.uz 3den ma boli na lavej strane vajecnik..nie stale len picha ma tam,a potom prejde....menzes som uz mala pred dvomi tyzdnami..bojim ci to neni nic vazne dufam ze ne..zatial som stim u lekara nebola,ale ked ma to este bude boliet pojdem..

petul

baby ked vas nieco boli, ze niekedy nedokazete ani chodit tak to nie je normalne...ano vajecniky niekedy bolia, hlavne pocas ovulacie, ale nie stale...ved predsa silna bolest je prejav nejakeho zapalu alebo niecoho podobneho...casto su to cysty, ako v mojom pripade, alebo nerovnovaha hormonov, ktora stale drazdi vajecniky....Tiez som mala gynekologa, kt. mi dal algifen kvapky a ze si mam kvapkat ked bude zle, a zle bolo 3/4 roka v kuse...to by bol zo mna narkoman. Treba ist na sono, vziat krv , mozno vysetrit hladiny hormonov....a hlavne nic tazke nedvihat a nenamahat sa, vtedy ich este viac podrazdite a bude boliet

maruška02

Ahojte baby,

tiež mám problém :( už asi 4 dni mám bolesti v podbrušku asi vaječniky :( aj ked si idem sadnut tak ma to boli :( dnes som sa rohodla že idem ku gynekologičke lebo je to neprijemne a chcem vedieť čo to je ... asi pred 2 mesiacmi som vysadila antikoncepciu a prvy mesiac ma bolel lavy vajecnik asi 1 deň, a tento mesiac je to už 4 deň :( mam sa obavať ? co to môže byť ? poradťe. Ďakejm

hm....

Ahoj..mňa tiež bolia stale dokonca aj pri sadaní...mam operovany pravy a lavy strašne bolí a vkuse...mala som tam aj cysty... tiež nič s tym nerobia... skus si dať pri bolestiach kvapky algifen...Pre mňa je to jediny liek ktory mi na to zabera chvalabohu..

macka26

nemaj paniku. je to sice velmi neprijemne, bolestivejsie ako pri samotnej menstruacii ale je to aspon znak, ze tvoje vajecniky funguju. ja som to mala to iste. dostala som na to tabletky aulin. lebo to niekedy bolo take neznesitelne, ze som nevedela chodit.

24Kalamittka

No ja mám toto isté stále, tiež som bola u doktora a povedal, že mi nič neni, ale neverím tomu. Vaječníky ma bolia stále a nekedy sa to až nedá vydržať

iwet

...ja mam presne to iste,stale ma picha pravy vajecnik...doktorka povedala,ze je to v poriadku,ani na sone nic nenasli,tak mi predpisala len nejake ATB,ze to moze byt nejaky nevylieceny zapal...