som nedostatocne tolerantna voci partnerovi?

Príspevok v téme: som nedostatocne tolerantna voci partnerovi?
2kvietok7

mam uzasny vztah,milujuceho priatela s ktorym by sme si casom chceli zalozit rodinu.velmi mi na nom zalezi,len sa obcas citim byt v jeho zivote akosi navyse.priatel ma velmi specificke hobby,ktore sa da robit len pocas pekneho pocasia.prave vtedy,ked by som s nim bola rada aj ja.isla sa prejst,venovala sa spolocnym cinnostiam,no je to zlozite tak,aby som neobmedzovala jeho a pritom stale necakala,kedy sa mi on ozve..je mi z toho velmi smutno,ked vidim ine pariky ako sa vonku korculuju a ja cakam.uz som mu to povedala,on mi na isty cas zalepil oci tym,ze pojdeme.zobral ma na druhy den von a zas sa to opakovalo..poradte mi,co mam robit,ak ste mali niekedy v minulosti podobny problem..dakujem :)

2kvietok7

lolita..ano,je to tak..nemame cas spolu komunikovat,lepsie povedane vsimla som si,ze viac spolu komunikujeme,ked sme od seba vzdialeny ako ked sme spolu..mame pred sebou este velmi dlhu dobu..teraz zaciname spolu len riesit..sme v zaciatkoch..ved pol roka este nieje cely zivot..
uzlik,tak potom uz len dufat,ze stihneme obaja dozriet,kym pridu deti

Uzlík236

Kvietok,dospelosť či skôr zrelosť človeka nie je otázkou veku človek môže mať aj 50 a nikde není napísané,že je zrelý na vzťah je to smutné ale fakt...

2kvietok7

ano iveta skusim to..uvidim ako to dopadne..ale tak ved sme dvaja dospeli ludia..niesme v materskej skole. :) a myslim si,ze ak spolu dnes niekam vypadneme..tak nam to len prospeje..uz len dufat,ze s tym bude suhlasit..a stravime krasne spolocne popoludnie..nech vezme aj fotak..budem rada..spolocne sa pofotime..ja zabudnem na skolu a on na svoje trapenia :) len nech sme spolu..

Iveta Michael

kvietok...držať chlapa pod,,papučou,,nie je dobré a osobne mám rada takých chlapov čo sú dominantní vo vzťahu ale v tom zmysle že sa o mňa stará...tiež som podobný typ ako Ty lenže ja sa nechávam trochu rozmaznávať. Ale inak s tou asertivitou je to dobre myslené od všetkých lebo keď on sám na to nedojde treba mu to pekne pripomenúť :-)

sweet_lolitta

Ved sa preboha dohodnite, ak ste naozaj dopseli ludia. Povedzmu, ze polku tyzdna nech si foti, polku tyzdna nech travi s tebou a ak sa da, nech upravuje fotky v skaredom pocasi.

A tak isto, kym on foti a robi si svoje hobby, tak aj ty si najdi nieco na robotu, chod korculovat s kamoskami, bud emancipovana zena! :) nevis na nom ako zuvacka.

2kvietok7

irmi velmi pekne dakujem.. :) vecer dam vediet ako to dopadlo..a ci bolo rande s priatelom,knihami alebo sestrou :) zajtra ma caka cesta do BB,slubil,ze pojde somnou..tak dufam,ze na to nezabudol :)
tak aj tebe zelam prijemne ucenie a este raz dakujem,velmi si ma povzbudila a nabudila do zivota..musim byt viac neoblomnejsia..nemoze si zvykat na to,ze si dupne..a ja budem skakat.. :))
vytocit sa nenecham...ja som skor pokojny typ,mna aj ked niekto nasere som kludna..aj ked neviem po kom to mam..