Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odišiel

Príspevok v téme: Odišiel
Rigina

Ešte nemal súd, ale bude to okolo 10 rokov ..... Jeden z najbližsích ..... Jeden z tích pri ktorých som mala pocit že v mnohých veciach máme myšlienky robené cez kopírku....... ten ktorý mi bol ako brat ..... ako terapia..... pohon vpred........ inšpirácia ........ ten ktorý išiel posledný čas dole viac a viac, a ten ktorého som prosila aby si dával pozor, dva dni predtým ako ho zobrali .... Odvtedy nie je ráno ani večer kedy by som na to nemyslela... Nerozmýšľaľa..... Nespominala...Neni jediná noc kedy by som v noci alebo nad ránom nepozerala z okna na tie ulice po ktorých sme chodili... Neni deň kedy by som sa náhodne nerozplakala, kdekoľvek, doma, vonku, v škole.... Zo sekudny na sekundu ... A rozmýšľam či niekedy prejde ten pocit .... a či sa s tým vôbec dá zmieriť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.