Ospalost, stale spať...

Príspevok v téme: Ospalost, stale spať...
ospalá

Niekto nemôže spať a ja by som spala stale. Co mám robiť? Normalne , ked som doma , musim si lahnuť, lebo sa mi oči zatvaraju a v kuse nadavam, prečo sa mi chce tak spať?? Je NIECO V OVZDUŠI alebo čo to deje. To nemože byť jarná unava.Unavena niesom, len ta ospalosť---
krv mam v poriadku, nic mi nieje...

ako bojovať proti spavosti??

nnnuuu

Mala by si piť viac kávy, ale aj čaj je dobrý. Možno tá nespavosť súvisí so zníženou aktivitou mozgu. Viac si ho trénuj a isto ťa tá ospalosť prejde.

Gima

V lekárni predavaju Ginko prim tabletky proti unave a vyčerpanosti. Ja ich beriem tiež a mám " bohovskú" výdrž.

kijola

skus sexom a ak nepomoze, tak skus zensen :) mne pomaha na potlacenie unavy a zvysenie koncentracie zvlast cez skusove tento pravyzensen.sk

herodik

dobry dev v praci teda aj mimo akonahle sa prestanem hybat tak hned mi padaju oči do spanku niekedy sa mi stava že idem autom a tažko pridem ledva domov a to šoferujem 30 km denne poradte niečo okrem Energy napojov

radomil

Zdravim Vas,
prave nedavno riesil podobny problem unavou a ospalostou moj kamarat, ktory pracuje ako grafik.
Dovodom je totiz nespravne fungujuci metabolizmus, to je vlasne cely rad funkcii, ktory v tele prebieha. Od prijmu stravy, kyslika, tekutin, cez ich spracovanie, az po ich dorucenie kyslika a dalsich vyzivnych latok ku vsetkym bunkam, ktore je potreba vyzivovat.
Dovodov nespravneho fungovania je nerovnovaha, ktora v tele vznikla. Jedna sa vacsinou o acidobazicku rovnovahu.
Tuto je mozne vyrovnat pomocou mineralov, ktore musia byt vsatk v tom spravnou zlozeni a pomere.
Moja priatelka uz takto funguje pomaly rok a bez mineralov si to uz ani nevie predstavit.

Kontaktovat ma mozte na: nase.zdravicko@gmail.com

S pozdravom
Rado

dyka24

mne sa xce tiez strasne spat rano vstanem o 7;30 a o 8 startujem byckli 15 kilometrov vide ma to asi na 40minut najprv som v pohode a potom mam o jednej prestavku najem sa a koniec o 10 minut zaspavam o 18:00 koncim v praci beriem bicikel 40 minutr znova slapem naspet domov no ja sa len premaham aby som nezaspala ihned snazim sa potom vydrzat do takej desiatej vecer potom si lahnem ani neviem ako a uz spim a neverim ze by to bolo unavou pred tim som chodila na plaz ked som nemala pracu byciklovala tolko isto plavala a v praci sa tiez nenamaham sedim za pocitacom 8 hodin tak ako sa stoho dostanem? prosim poradte dakujem