Pre baby, kt.sa UZ opaluju

Príspevok v téme: Pre baby, kt.sa UZ opaluju
NiceSun

Ahojte.Chcem sa Vas opytat ako dlho sa cez den v tychto dnoch opalujete (jasne,ze nie na obed)a ci je uz opalenie efektne a vidno.Ja som tmavy typ pokozky, takze mi staci byt na slnku aj malo.Len neviem ci to slnko,ktore nam uz vonku svieti ci je dostacujuce na uz letne opalovanie alebo je to akoby take este zahrievacie kolo pred letom :DDD
Dakujem

simka111

A neviete mi poradit aky krem je dobry na opalovanie???
Nivea??? Dermacol??? ktory je lepsi a od ktoreho budem krajsie opalena

mirka 23

Lost, to moj manžel je opalený už 2 mesiace a všetci kukaju že čo nevzal na dovolenku aj manželku :D lebo ja som biela jak stena... No ale akurat že on je opaleny podľa trička a ponožiek z ostrova Cement :-))))

lost

nj, uz ani na dovolenku netreba ist, clovek sa opali na zahrade a susedia co zavidia ze "kde ste boli, ze ste tak opaleny?" :D :D

mirka 23

Asi tá 12 je idealna teraz na začiatku, prípadne 15 AK STE NA SLNKU dlhšie. V lekárni maju velký výber kvalitných prípravkov, ja ľubim Daylong, ale pačili sa mi aj summamed alebo La roche.

cappy_

tu u nas na slovensku staci 12 a to aj na tu svtelejsiu pokozku...ta 50 je dobra ale ked ides do primorskych krajin =) ..ja 50 pouzivam v oprvych dnoch pri mori...ale zase pod tu 30 pri mori nejdem....a opali ma pekne do hneda...a to nie som typ pokozky co sa rychlo opali.ale skor spali..ale tymto sposobom nie som ani cervena

simka111

Ja som sa uz tiez oalovala ked som prisla zo skoly ale to len tak kratko,no chystam sa zajtra lebo by som mala byt skor doma ale neviem aky opalovaci krem si mam kupit aby ma opalilo pekne do hneda,ale nechcem so samoopalovacimi latkami chcem byt prirodzene opalena ..aky taky krem existuje???
lebo ja som mala nivea faktor 50 a ja hlupa cakala ze ma pekne opali..a az potom som sa dozvedela ze cim vyssi faktor tym menej budem opalena :D :D

tisinka

hmmm ja som sa opalovala aj cez obed noačo xDDD... a náhodou som sa až spálila.. a potom som išla do hneda =D ... ale aj poobede .. som sa opalovala.. pohode je to slnkoo.. horšie bude cez leto =(